Obecnie coraz więcej firm poszukuje rozwiązań, których celem jest kompleksowe wsparcie skutecznej optymalizacji procesów, automatyzacji powtarzalnych zadań, czy integracji zewnętrznych narzędzi z używanymi w firmie programami.

Wykorzystanie systemów ERP i WMS to dobry sposób, by osiągnąć te cele. Sente postanowiło szczegółowo omówić zagadnienia związane z ich implementacją i zebrać je w jednym miejscu. W ten sposób powstała publikacja Jak wdrożyć system ERP lub WMS w firmie, by projekt zakończył się sukcesem? Praktyczny przewodnik dla właścicieli, dyrektorów i managerów.

E-book dla wszystkich, którzy stoją przed wyborem oprogramowania biznesowego dla swojej firmy

Celem, który przyświecał Sente podczas tworzenia tego materiału, było dostarczenie kompleksowej wiedzy na temat skutecznego wdrażania rozwiązań ERP i WMS. W publikacji znalazły się odpowiedzi na wszystkie kluczowe pytania, z którymi warto się zapoznać planując taki projekt w swoim przedsiębiorstwie.

Materiał skierowany jest w szczególności do osób, które stoją przed wyborem oprogramowania biznesowego ERP lub WMS dla swojej firmy – właścicieli, dyrektorów i managerów.

Odpowiedzi na wszystkie istotne przed wdrożeniem pytania

Niezależnie od tego, czy przed Twoją organizacją pierwsze wdrożenie systemu ERP lub WMS, czy też planujesz wymianę używanego obecnie oprogramowania na nowe, z pewnością towarzyszy Ci wiele pytań i wątpliwości. To naturalne uczucia przed tak dużym przedsięwzięciem, jakim jest implementacja powyższych rozwiązań.

W publikacji znajdziesz odpowiedzi m.in. na następujące pytania:

W jaki sposób wybrać właściwego dostawcę systemu ERP lub WMS?

Jak i dlaczego warto definiować cele wdrożenia systemu?

O czym należy pamiętać przy analizowaniu wysokości budżetu?

Jakie moduły i funkcje wybrać, aby nowy system spełniał potrzeby firmy?

Jak zadbać o to, aby rozwiązanie pozostało bezpieczne i aktualne?

Pobierz przewodnik: https://ubld.cc/3me92

Udanego wdrożenia!

Materiał powstał pod naszym patronatem.