W najnowszym odcinku naszego podcastu zaprosiliśmy do rozmowy Jadwigę Wojtas, Dyrektor Produkcji i Rozwoju w firmie Soneta, odpowiedzialnej za system ERP enova365 i TRIVA. Jadwiga, z wieloletnim doświadczeniem w branży ERP, posiada szeroką wiedzę na temat ewolucji i innowacji systemu enova365.

Podczas naszej dyskusji, Jadwiga opowie nam o budowie systemu ERP enova365, jego kluczowych elementach oraz głównych funkcjach poszczególnych warstw. Dlaczego pewne elementy są tak ważne w systemie ERP? Jakie zmiany zaszły w enova365 od momentu jego powstania i jakie były ich główne cele? Jak Soneta dba o bezpieczeństwo informacji przepływających przez system?

Poruszając temat przyszłości systemu, Jadwiga podzieli się z nami informacjami na temat wyzwań i korzyści związanych z transformacją oprogramowania ERP do chmury oraz oczekiwań wobec przyszłej transformacji systemu do .NET6. Jakie nowe funkcjonalności można oczekiwać w najbliższej przyszłości?

Omawiając kwestię rozwoju technologicznego, Jadwiga opowie także o planach na przyszłość systemu ERP enova365 i kluczowych wnioskach dotyczących jego warstwy technologicznej.

Bez względu na to, czy jesteś już użytkownikiem enova365, czy dopiero rozważasz jego wdrożenie – wiedza i doświadczenie Jadwigi w tej dziedzinie sprawiają, że jest to odcinek pełen praktycznych porad i wskazówek, które z pewnością Ci się przydadzą!

Zachęcamy do odsłuchania i czerpania z bogatej wiedzy, którą specjalnie dla Was przygotowaliśmy!