Jesteśmy dopiero na początku roku 2023 roku a już mamy pewność że będzie to kolejny ważny rok dla InfoConsulting. Zwiększamy obszar naszych działań, ale co najważniejsze cały czas rozszerzamy naszą współpracę z klientami oraz partnerami.

Dlatego 2 lutego 2023 r. przedstawiciele zarządu InfoConsulting, w tym Mirosław Kamiński, Grzegorz Musiał, Monika Jackowska wraz z Horstem Peschelem Business Development Director Germany, wzięli udział w konferencji ” InfoConsulting – Innovation & Digitalisation 2023 Day”, która odbyła się w Wurzburgu w Niemczech.

Wydarzenie to posłuży nam do poszerzenia naszego zasięgu poprzez pokazanie firmom z regionu DACH, kim jesteśmy i co możemy zrobić, aby pomóc im w obszarze cyfryzacji.

Dysponując szeroką wiedzą na temat IFS Cloud, chcemy podzielić się naszymi doświadczeniami, aby pomóc firmom w zrozumieniu możliwości, jakie się przed nimi otwierają, oraz tego, jak potencjalnie mogą wykorzystać IFS Cloud do optymalizacji procesów biznesowych.

IFS to stale rozwijająca się platforma wykorzystywana przez firmy w wielu branżach, w tym w sektorze usług, sektorze produkcyjnym, sektorze użyteczności publiczne ale też wielu innych.

Wydarzenie, które zorganizowaliśmy w Niemczech, będzie pierwszym z serii wydarzeń w ciągu całego roku, których głównym celem jest przekazanie spostrzeżeń na temat najnowszej wersji aplikacji IFS Cloud.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za ciekawe prezentacje i szczegółowe pytania dotyczące IFS Cloud 2022R2. Po raz kolejny pokazaliśmy rozwiązania w najnowszej odsłonie IFS Cloud służące cyfryzacji procesów biznesowych w firmach i tym samym wskazaliśmy na ciągłe innowacje w holistycznym rozwiązaniu ERP. Mogliśmy zaprezentować naszą pozycję jako międzynarodowego partnera firmy IFS i uzupełnić ją o wkład niektórych naszych partnerów produktowych. Wreszcie, co nie mniej ważne, wieloletni klient przedstawił swoją historię dotyczącą współpracy z firmą IFS i jej partnerami. 

Horst Peschel

Business Development Director, InfoConsulting Germany.

Mantra InfoConsulting „customer first” jest tym, co chcemy w tym roku forsować nie tylko w Niemczech, ale we wszystkich krajach, w których jesteśmy fizycznie obecni.

Organizowanie tych wydarzeń pozwala nam edukować naszych partnerów i prospektów oraz dodawać wartość do ich firm poprzez pokazywanie i wyjaśnianie możliwości tego, co można osiągnąć dzięki cyfrowej transformacji, usprawnieniu procesów i nieuniknionemu wykorzystaniu najnowszych rozwiązań systemowych ERP.