Największe wydarzenie branżowe IFS już niebawem dotrze do Miami, USA. Zaczynamy wielkie odliczanie! Już 10 października IFS przywita kilka tysięcy przedstawicieli klientów, partnerów oraz ekspertów na swojej globalnej konferencji.

IFS Unleashed to spotkanie, któremu daleko do zwykłych konferencji. Na uczestników czekają 3 dni niezwykle przemyślanych, bogatych merytorycznie spotkań dedykowanych 5 kluczowym branżom, dla których IFS opracowuje swoje rozwiązania. Na spotkania z gośćmi czeka m.in. cały zespół zarządzający IFS oraz niesamowici prelegenci.

Odliczamy dni do rozpoczęcia IFS Unleashed

IFS Unleashed to pierwsze wydarzenie IFS, podczas którego w tak szerokim zakresie widoczna będzie koncentracja na kluczowych branżach i liniach biznesowych. Konferencja zjednoczy przedsiębiorstwa i ekspertów z całego świata, będzie świętem innowacyjności oraz globalnego ekosystemu IFS. Podczas spotkania zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania oraz ich możliwości, zaś eksperci będą starać się zainspirować gości wyjątkowymi przykładami rozwoju firm dzięki wykorzystaniu technologii IFS.

Technologia jest dziś wyznacznikiem sukcesu

Ostatnie dwa lata przyniosły istotne zmiany w funkcjonowaniu wielu branż. Procesy decyzyjne nabrały nowej dynamiki, a firmy znalazły się pod ogromną presją oczekiwań dotyczących wymiernych zwrotów z inwestycji i wykazania konkretnej wartości, jaką przynoszą one organizacji. Podczas IFS Unleashed firma pokaże dlaczego oprogramowanie, rozwiązania ukierunkowane na sukces klienta i technologie chmurowe są najlepszymi narzędziami do budowania wartości biznesowej w nowoczesnych przedsiębiorstwach .

Czego możemy się spodziewać?

  • Trzydniowej, eksperckiej konferencji na temat maksymalizacji wartości dla firm z oprogramowaniem IFS;
  • Wydzielonych stref przeznaczonych specjalnie dla sektorów produkcyjnego, obronnego, energetycznego, usługowego oraz telekomunikacyjnego obejmujących najnowsze zdobycze technologiczne i modele biznesowe;
  • Inspirujących prezentacji i wykładów uznanych innowatorów oraz najbardziej cenionych osobistości w poszczególnych branżach;
  • Debat, paneli dyskusyjnych, analiz przypadków i produktów.

Dlaczego warto tam być?

  • Liderzy IFS wskażą, jak inwestycje w badania i rozwój koncentrują się na kluczowych inicjatywach strategicznych, które wspierają wdrożenie usług w chmurze i szybsze osiąganie korzyści biznesowych;
  • Najlepsi eksperci poprowadzą szkolenia obejmujące aspekty techniczne i funkcjonalne, aby w pełni poznać innowacyjne rozwiązania na platformie IFS Cloud;
  • Dowiecie się w jaki sposób i dlaczego sztuczna inteligencja, uczenie maszynowe, teledetekcja, przetwarzanie w chmurze, automatyzacja czy cyfrowe bliźniaki mogą pomóc w tworzeniu inteligentnego i autonomicznego biznesu.

Świat technologii na wyciągnięcie ręki

 

Świat technologii korporacyjnej często przedstawiany jest w nadmiernie skomplikowany sposób. IFS stawia na jasny i czytelny przekaz – odbiorcy usług zawsze wiedzą jaką technologię kupują, czego mogą po niej oczekiwać, jak jest wdrażana i użytkowana, aby w możliwie najszybszy sposób tworzyć wartość dodaną dla przedsiębiorstw. Głównym założeniem IFS Unleashed jest uwolnienie potencjału firm reprezentowanych przez uczestników konferencji w taki sposób, aby móc wyróżnić się na tle konkurencji i budować długoterminowy sukces.

 

O IFS Unleashed

 

Konferencja IFS Unleashed odbędzie się w Miami, w Stanach Zjednoczonych, w dniach 10-14 października 2022 roku. Wszystkie informacje na temat wydarzenia dostępne są na stronie: IFS Unleashed.