W dniach 8-9 czerwca 2022 roku w hotelu Vienna House Andel`s w Łodzi odbyła się kolejna edycja IFS Connect – wydarzenia skierowanego do partnerów i klientów firmy IFS w Polsce. Tegoroczna edycja była szczególna, ponieważ pierwszy raz wręczono nagrody IFS Business Transformation Awards.

IFS to firma, która w tym roku obchodzi 30-lecie działalności w Polsce, o czym wspominał podczas wystąpienia prezes IFS Poland &EE Marek Głazowski. Przypomniał historię powstania firmy i jej działalności w Polsce. Pierwszą umowę w naszym kraju podpisywali założyciele IFS z Elektrownią Łaziska, która dzisiaj jest częścią grupy Tauron, z którą współpraca trwa do dzisiaj.

Fot.: myERP.pl

Po wystąpieniu prezesa Marka Głazowskiego, głos na scenie zabrali klienci i partnerzy firmy.

O współpracy i korzystaniu z rozwiązań IFS, w tym o procesie aktualizacji opowiadał Tomasz Twardela, ERP Project Manager w NGK Ceramics Polska. Robert Szydłowski, prezes zarządu Delegate IT i Teresa Maślanka, IT Project Manager w KFA Armatura opowiedzieli o współpracy partner-klient.  Kolejne wystąpienie prezentowało współpracę biznesową między partnerem IFS, firmą InfoConsulting a firmą NFM –  producentem kamizelek kuloodpornych.

Fot.: myERP.pl

Po serii prezentacji uczestników konferencji zaproszono do wysłuchania debaty eksperckiej “Jak teraźniejszość kreuje przyszłość? Trendy i wyzwania”. W  debacie uczestniczyli Karolina Manikowska – Nowy Styl, Grzegorz Mikucki – Ceramika Paradyż oraz Leszek Chwalik – TAURON Obsługa Klienta. Debatę poprowadził Marek Głazowski. Rozmowa dotyczyła rynkowych trendów, biznesowej elastyczności i perspektywach rozwoju.

Fot.: myERP.pl

W roli gościa specjalnego konferencji pojawił się Miłosz Brzeziński – psycholog, który na przykładach z życia codziennego pokazywał sposoby myślenia, jakie stosujemy w biznesie – zarówno te dobre, jak i te mniej skuteczne.

Kolejnym wystąpieniem, o którym musimy wspomnieć było wystąpienie Joanny Jurga, dwukrotnej komandor misji w Habitacie Lunares, pasjonatce lotów kosmicznych. Pani Joanna  opowiadała o wyzwaniach i sposobach ich przezwyciężania za pomocą technologii w wyjątkowo trudnych warunkach.

Fot.: myERP.pl

IFS Business Transformation Awards 2022

 Nagrody zostały przyznane w pięciu kategoriach:

  • Lider transformacji biznesowej – zwycięzcą została firma Nowy Styl,
  • Innowacyjny biznes – nagroda trafiła na ręce przedstawiciela firmy Ceramika Paradyż,
  • Partnerstwo technologiczne 30-lecia – otrzymał najstarszy klient IFS w Polsce, firma Tauron TOK,
  • Architekt cyfryzacji branży – zwycięzcą tej kategorii została firma Mlekovita,
  • Technologia dla przyszłości – nagrodzonym w tej kategorii została firma NGK Ceramics.

Galę poprowadzili wspólnie Marek Głazowski i Andrzej Sołtysik. Będąc patronem medialnym wydarzenia IFS Connect 2022, wszystkim nagrodzonym gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Fot.: myERP.pl

Zapraszamy na fotorelację z tego wydarzenia!