Odwiedziliśmy fabrykę Griff Aviation, malowniczo usytuowaną w regionie Sunnmøre w Norwegii. Chcieliśmy zobaczyć, jak wygląda proces produkcji zaawansowanych dronów, aby lepiej zrozumieć filozofię firmy i ich podejście do innowacji. Nasza wizyta nie tylko odsłoniła ich technologiczne projekty, ale także rzuciła światło na kluczową rolę, jaką RamBase Cloud ERP odgrywa w rozwoju firmy Griff Aviation.

Jakość i ochrona inwestycji

Podczas rozmów z pracownikami Griff Aviation szybko zrozumieliśmy, że projektowanie, budowanie i innowacje są sercem i duszą ich działalności. W trakcie naszych rozmów z pracownikami, którzy są prawdziwymi pasjonatami, stało się jasne, że ich podejście do rozwijania technologii jest unikatowe. Jednak zespół Griff Aviation zdawał sobie również sprawę z potrzeby rozwiązania, które mogłoby sprostać operacyjnej złożoności, pozwalając im skupić się na ich mocnych stronach.

Właśnie tutaj RamBase Cloud ERP wkroczył, rewolucjonizując ich podejście do pracy i umożliwiając im pracę efektywniej. Z RamBase, Griff Aviation zauważyło wzrost produktywności i rentowności co pozwola im w pełni poświęcić się swojej prawdziwej pasji – uwalnianiu potencjału technologii dronów i torowaniu drogi dla przyszłości innowacji.

 

„Cieszymy się, dostarczając najwyższą jakość naszym klientom, a RamBase jest niezbędnym narzędziem, które pomaga nam osiągnąć ten cel. Pozwala nam zachować porządek, monitorować nasz magazyn i śledzić nasze finanse w czasie rzeczywistym.”

Andreas Josefsen, kierownik produkcji, Griff Aviation

Zgodność z Regulacjami i Zadowolenie Inwestorów

W trakcie naszych rozmów z zespołem Griff Aviation uzyskaliśmy głębsze zrozumienie rygorystycznego krajobrazu regulacyjnego przemysłu lotniczego i wymagań inwestorów dotyczących finansowania nowych projektów. Przestrzeganie surowych regulacji oraz najwyższe skupienie na śledzeniu i dokumentacji są kluczowe w tej dziedzinie.

Griff Aviation zdaje sobie sprawę z tych oczekiwań, aby zapewnić zgodność z regulacjami i zadowolenie klientów. W tym miejscu RamBase Cloud ERP odgrywa kluczową rolę, upraszczając skomplikowane zadanie zgodności z regulacjami dla Griff Aviation. Dzięki solidnym funkcjom śledzenia i dokumentacji, RamBase oferuje płynne i niewymagające wysiłku rozwiązanie.

„Funkcje śledzenia i dokumentacji w RamBase ułatwiły nam przestrzeganie przepisów lotniczych i spełnienie wymagań klientów.”

Andreas Josefsen, menadżer produkcji, Griff Aviation

 

Zespół Griff Aviation otrzymuje zapytania od inwestorów i klientów na temat ich operacyjnych procesów i systemów, mających na celu zrozumienie ich zdolności do rozwoju biznesu i skalowalności. Co warto zauważyć, sukcesy osiągnięte przez Griff na rynku można bezpośrednio przypisać wdrożeniu ich efektywnego systemu ERP. Dzięki zdolności do obsługi rosnącej ilości danych i skomplikowanych procesów, RamBase zapewnia, że Griff Aviation może bezproblemowo skalować swoją działalność, nie naruszając efektywności czy jakości.

 

„Skalowalność RamBase oznacza, że w miarę naszego rozwoju, system będzie w stanie nadążyć za naszymi potrzebami i wspierać naszą ekspansję na nowe rynki.”

Leif Johan Holand, dyrektor generalny, Griff Aviation

Monitorowanie w czasie rzeczywistym i nadzór nad finansami

RamBase odgrywa kluczową rolę w utrzymaniu porządku i kontroli nad zapasami, finansami oraz operacjami w Griff Aviation. Dzięki możliwościom monitorowania w czasie rzeczywistym i śledzenia finansów, system ERP w chmurze dostarcza niezbędnych narzędzi do skutecznego podejmowania decyzji. Griff Aviation ma dostęp do aktualnych informacji i może podejmować świadome wybory, zapewniając płynne funkcjonowanie swojego biznesu i utrzymanie zobowiązania do jakości.

 

„RamBase uczynił nasze operacje biznesowe bardziej efektywnymi i uporządkowanymi, pozwalając nam trzymać głowę w chmurach i skupić się na innowacjach i wzroście!”

Leif Johan Holand, dyrektor generalny, Griff Aviation

Partnerstwo Arribatec

Podróż Griff Aviation z systemem RamBase Cloud ERP nie byłaby możliwa bez wiedzy i wsparcia ich zaufanego partnera wdrażającego i obsługującego, firmy Arribatec. Jako czołowy dostawca rozwiązań cyfryzacyjnych, Arribatec wniosło swoją obszerną wiedzę i doświadczenie, zapewniając bezproblemowe wdrożenie systemu RamBase w działalność Griff Aviation.

 

„Griff może liczyć na system o elastyczności pozwalającej na rozwój i na Arribatec jako na zaufanego doradcę wspierającego ich w przyszłych planach”

Linn Marie Bø, dyrektor ds. rozwiązań ERP, Arribatec

Współpraca rozciąga się poza samą implementację, a dedykowany zespół wsparcia Arribatec zapewnia ciągłą pomoc i szybkie rozwiązywanie problemów. Sukces tego partnerstwa został już dostrzeżony, a Griff Aviation i Arribatec zostały uhonorowane nagrodą dla najlepszego rozwiązania roku podczas IT Europa Channel Awards. Ten tytuł dowodzi pozytywnego wpływu systemu RamBase i ekspertyzy Arribatec na sukces Griff Aviation.

Skalowanie w celu osiągnięcia lepszych wyników

Partnerstwo Griff Aviation z systemem RamBase Cloud ERP okazało się przełomowe w ich dążeniu do efektywności, jakości i wzrostu. Wykorzystując wszechstronne możliwości systemu RamBase, Griff Aviation zoptymalizowało swoje operacje biznesowe, zwalniając cenne zasoby na innowacje i rozwój.

Funkcje skalowalności, monitorowania w czasie rzeczywistym i zgodności z przepisami uczyniły z RamBase nieodzowne narzędzie dla sukcesu Griff Aviation w konkurencyjnym sektorze produkcji dronów. Z systemem RamBase jako zaufanym sojusznikiem, Griff Aviation jest gotowe do dalszego podążania ku nowym wysokościom w nadchodzących latach.