Jeśli ktoś traktował digitalizację biznesów za trend, niech porzuci to myślenie. Postępująca transformacja cyfrowa już powoli staje się normą bez względu na gałąź biznesową. Z nowych technologii chcą korzystać wszyscy. I słusznie! To oszczędność, większa efektywność, mobilność i bezpieczeństwo. Z tych wszystkich powodów firmy zaopatrują się w systemy ERP, których liderem jest między innymi Microsoft. Zapoznaj się z aplikacją biznesową Dynamics 365 Business Central i przekonaj się, że rozwiązania chmurowe są odpowiednie także dla Ciebie.

ERP dla każdego MŚP


Pozycjonujesz się jako MŚP? Mamy dobre wieści! Dynamics 365 Business Central od Microsoft to rozwiązanie, o którym powinien pomyśleć każdy, kto działa w tym sektorze. Tylko stały rozwój pozwoli nam prowadzić biznes na satysfakcjonującym i stabilnym poziomie. Przyzwyczajenie do starych rozwiązań niestety jest niebezpieczne i może powodować zastój. Na szczęście Business Central to rozwiązanie Software as a Service, dlatego jego wdrożenie nie wymaga aktualizacji systemów firmowych czy zakupu nowych serwerów. Za jego infrastrukturę odpowiada Microsoft, a dostęp zyskujemy poprzez przeglądarkę internetową. Proste? To nie wszystko. Regularne aktualizacje i wprowadzanie usprawnień pozwalają na korzystanie z systemu w jego pełnej funkcjonalności, najlepszej jaka jest aktualnie dostępna.

Oszczędnie i wygodnie z ERP

Wszyscy szukamy oszczędności i kalkulujemy inwestycje. Chcemy, żeby zwróciły nam się jak najszybciej, a jednocześnie dawały długotrwałe efekty. Dynamics 365 Business Central w chmurze idealnie wpasowuje się w te wymagania. Zamiast ponosić jednorazowy, wysoki koszt zakupu licencji na własność,  płacisz miesięczny abonament, który rozkłada koszt i obejmuje szerokie spektrum związane z użytkowaniemsystemu. Często zapominamy, że wdrożenia lokalne wymagają dodatkowych opłat za obsługę, urządzenia czy zasilanie. Nie Dynamics 365 Business Central. Tu całość pokrywana jest z abonamentu. Natomiast wygoda, jaką daje narzędzie, jest bezcenna. Podobnie jak w życiu codziennym masz wszystko, co potrzebne, pod ręką, we własnym telefonie, tak samo możesz mieć dostęp do danych firmowych w każdym miejscu i o każdej porze. W erze pracy hybrydowej jest to bardzo ważne. Dodatkowym atutem jest synchronizacja narzędzi dostarczanych przez Microsoft. Dynamics 365 Business Central to system kompatybilny z Power BI czy popularnymi Teamsami.

Cyberbezpieczeństwo podstawą w biznesie

To naturalne, że pojawia się pytanie: czy to na pewno bezpieczne? Chmura udostępniana przez Microsoft to zabezpieczona przestrzeń w skuteczny sposób izolująca dane przed cyberatakami. Korzystając z chmury warto zadbać również o dwuetapową weryfikację. Dzięki niej, oprócz loginu i hasła, do autoryzacji potrzebny będzie także kod SMS lub potwierdzenie przez aplikację Microsoft. Dynamics 365 Business Central wyposażone jest w wiele dodatkowych narzędzi utrudniających dostęp do danych osobom postronnym. Microsoft Intune, Polityka dostępu warunkowego czy Microsoft Defender są dostępne tylko dla osoby administrującej. Umożliwiają jej m.in. blokowanie opcji dostępu do zasobów chmurowych z nieznanych urządzeń, blokowanie ryzykownych logowań i ustawienie wymagań bezpieczeństwa.
Brak zaufania do cyfrowych rozwiązań jest całkowicie zrozumiały, ale to właśnie ten sposób przechowywania danych może zapewnić większe bezpieczeństwo niż tradycyjne metody.

Doceń bazę danych

W dzisiejszych czasach dane są bardzo cenną wartością, dlatego trzeba o nie dbać i je chronić. Przydaje się do tego zintegrowany ekosystem, który działa jak sprawny organizm i we własnym obrębie zajmie się wszystkim. Tak działają narzędzia Microsoft, które uzupełniają się wzajemnie. Dynamics 365 Business Central może być nazwany sercem tych wszystkich procesów biznesowych. System usprawnia działanie i zwiększa efektywność pracy Twojego przedsiębiorstwa, na wielu poziomach. Czy chmura to przyszłość? To raczej rzeczywistość, która ma miejsce już teraz. To teraźniejszość, do której bardzo łatwo można zaadaptować swoje przedsiębiorstwo. Dynamics 365 Business Central jako ERP w chmurze daje szereg możliwości, dlatego daj mu się poznać. Już po rozpoczęciu współpracy poczujesz, że to właściwy wybór.