CFI Systemy Informatyczne podpisała kontrakt z producentem kalendarzy, notesów biznesowych i reklamowych oraz ekskluzywnych gadżetów i produktów ze skóry, firmą JAVRO Group na wdrożenie systemu VENDO.ERP®.

JAVRO Group® od ponad 40 lat z sukcesem tworzy wysokiej jakości, personalizowane wyroby, łącząc tradycję z nowoczesnością. Działając na międzynarodowym rynku, firma zdobyła uznanie dzięki doskonałym projektom, dopasowanym do unikalnych potrzeb klientów. Z myślą o dalszym rozwoju i podniesieniu jakości oferowanych produktów oraz obsługi klientów, JAVRO Group® zdecydowała się na wdrożenie systemu klasy ERP.

Wybór systemu VENDO.ERP® to efekt długotrwałej analizy dostawców i rozwiązań. JAVRO Group® postawiła na ekosystem VENDO.ERP® oferowany przez firmę CFI Systemy Informatyczne.

System VENDO.ERP® zostanie wdrożony w kluczowych obszarach działalności JAVRO Group®, takich jak produkcja, logistyka, finanse, zarządzanie relacjami z klientami (CRM), gospodarka magazynowa oraz procesów operacyjnych. Projekt obejmuje także dedykowany portal B2B oparty o VENDO.ERP®, który umożliwi klientom składanie zamówień 365 dni w roku, 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Dodatkowo, za pośrednictwem Konfiguratora VENDO.ERP® klienci firmy JAVRO Group® będą mieli możliwość indywidualnej konfiguracji produktów, co pozwoli im na dostosowanie zamówień do swoich unikalnych potrzeb i preferencji. Dzięki temu JAVRO Group® umożliwi klientom jeszcze większą swobodę i elastyczność w dokonywaniu zamówień, zapewniając im pełną obsługę i dostępność usług przez całą dobę.

Dzięki wdrożeniu systemu VENDO.ERP®, JAVRO Group® oczekuje znacznej optymalizacji procesów produkcyjnych, skrócenia czasu realizacji zamówień oraz podniesienia jakości obsługi klientów. Firma będzie w stanie śledzić pełną ścieżkę zamówienia – od momentu oferty, poprzez indywidualną konfigurację, aż po proces produkcji. Ta inwestycja jest kolejnym krokiem w rozwoju firmy, potwierdzając jej zobowiązanie do ciągłego doskonalenia oraz dostarczania klientom wyjątkowych i spersonalizowanych rozwiązań.

Jesteśmy przekonani, że wprowadzenie zaawansowanego systemu VENDO.ERP® przyniesie JAVRO Group® wymierne korzyści i wzmocni jej pozycję na konkurencyjnym rynku. Dzięki tej współpracy, JAVRO Group® potwierdza swoje zaangażowanie w ciągły rozwój i doskonalenie, a także utrzymanie pozycji lidera w branży.