Rynek spożywczy jest dziś niezwykle wymagający. Aby skutecznie wychodzić naprzeciw nowym wymaganiom konsumentów i pozostawać w zgodzie z obowiązującymi regulacjami, producenci muszą skracać czas potrzebny na rozwój nowych produktów i szybciej wychodzić z nowymi propozycjami. 

Infor przygotował webinarium „Efektywne zarządzanie procesem opracowania i wdrażania nowych produktów w branży spożywczej – integracja i wykorzystanie danych”. W jego trakcie zaproszeni eksperci: Grzegorz Rykaczewski, analityk sektora rolno-spożywczego w Santander Bank Polska, Robert Wieprzkowicz-Rzewuski, ekspert rynku spożywczego w Laboratorium Smaku i Zapachu oraz Jacek Punda, Senior Account Manager w Infor, omówią następujące zagadnienia:

  1. Jak skutecznie agregować dane na wielu etapach przygotowania produktów, z różnych jednostek organizacyjnych (R&D, sprzedaż, kontrola jakości, łańcuch dostaw)
  2. Jakie narzędzia zastosować do analizy danych, tak aby mogły stać się podstawą do podejmowania właściwych decyzji biznesowych. Nowości technologiczne: sztuczna inteligencja w branży spożywczej. 
  3. Jak usprawnić współpracę w całym łańcuchu żywnościowym – producent, dostawca, dystrybutor, sieć handlowa. Jak rozwiązanie Infor PLM for Process pomaga w utrzymaniu kompletnych i aktualnych danych w całym ekosystemie.

W trakcie webinaru zaprezentowane zostaną również wybrane rozwiązania Infor dla branży spożywczej:

Webinarium odbędzie się w czwartek 9 grudnia. Początek punktualnie o godzinie 10:00 – pełna agenda spotkania dostępna jest na stronie organizatora.

Udział w webinarium jest bezpłatny.