Nie ma dwóch takich samych firm, w związku z tym krajobraz IT różni się. Podczas gdy, Twój system ERP uważany jest za szkielet Twoich potrzeb systemowych i nie działa niezależnie lub w próżni. Programiści dostosowują, integrują, rozszerzają i wydobywają informacje z RamBase Cloud ERP, żeby osiągnąć ekosystem IT dopasowany do przyszłości.

Dostosuj RamBase Cloud ERP

Jedną z mocnych stron systemu RamBase jest to, że oferuje on standardowe procesy zbudowane na podstawie najlepszych praktyk branżowych. To oznacza, że RamBase nie jest sztywny i nadaje się do indywidualnego dopasowania do potrzeb każdego klienta.

Aplikacja RamBase jest zbudowana w taki sposób, że zmieniamy interfejs użytkownika i dopasowujemy go do swojego biznesu. Dodajemy, wymieniamy i dostosowujemy aplikacje bez zmiany logiki biznesowej i sprawiamy, że są one jeszcze bardziej istotne dla firmy.

Te same dostosowania interfejsu użytkownika dotyczą tworzenia nowych aplikacji dla aplikacji mobilnej. Tworzenia własnych rozwiązań portalowych lub dostosowywania różnych dokumentów wyjściowych w RamBase.

Integracja z RamBase

Cytat z Hemingway’a, że „żaden człowiek nie jest samotną wyspą” jest szczególnie prawdziwe, jeśli spojrzymy na firmę. Jeśli spojrzymy na firmę i systemy, osoby i usługi, z którymi codziennie się komunikuje. Przykładem są codzienne czynności bankowe czy wyszukiwanie informacji w rejestrach rządowych. A także otrzymywanie plików z prognozami dla klientów lub logowanie się do portali dostawców. Potrzeba usprawnienia tych procesów w całym łańcuchu dostaw jest tym, o co chodzi w integracjach.

RamBase wspiera zarówno integracje oparte na API, jak i na plikach. Integracje API działają w czasie rzeczywistym i są niezawodnym rozwiązaniem zapewniającym dokładność danych, które oszczędza czas i pieniądze.

Wszystkie nowe aplikacje opracowane w kliencie RamBase pobierają dane z tego samego bogatego zestawu interfejsów API RamBase i są dostępne dla klientów i zewnętrznych programistów.

Przesyłanie plików jest często kojarzone ze starszymi systemami, w których integracje API są niedostępne. Jednak nowoczesne systemy oprogramowania, takie jak RamBase, obsługują pliki takie jak przekazy, faktury itp. Integracja plików może być wykorzystana do zmiany dokumentów w celu dopasowania ich do wymaganego standardu systemu zewnętrznego.

 

Rozszerzenie RamBase

Klienci w ramach jednej branży rzadko są w 100% identyczni. Na pewno są jakieś informacje,  które są unikalne dla Twojego sposobu działania. To właśnie tutaj przydaje się zakładka pól własnych, a w RamBase otrzymujesz narzędzia, dzięki którym możesz dodać tyle pól, ile potrzebujesz, aby zaspokoić swój apetyt na szczegóły.

Pola własne to jeden ze sposobów na rozszerzenie modelu danych RamBase. Rozszerzenia są kolejnym. Wielu z naszych partnerów dostrzegło możliwości, jakie daje otwarte REST API i narzędzia programistyczne do ich dyspozycji. Ich rozszerzenia dla jednego klienta zostały wyprodukowane i stały się ciągłym strumieniem przychodów.

Wyciągnij dane z RamBase

Badania pokazują, że prezentowanie liczb publiczności nie zawsze przekazuje prawdziwe informacje w wystarczająco przekonujący sposób. Jeśli jednak wizualizujesz swoje dane, mają one znacznie większy wpływ na przetwarzanie poznawcze. Nasz mózg po prostu kocha obrazy bardziej niż liczby.

RamBase może współpracować z wieloma zewnętrznymi platformami danych w celu ekstrakcji danych dla niestandardowych analiz biznesowych i wizualizacji danych. Obecnie RamBase obsługuje trzy metody ekstrakcji danych:

  • Eksport oparty na API
  • Zaplanuj eksport plików
  • Tworzenie kopii lustrzanych baz danych