Bezpłatny dostęp do systemu IFS assyst przez cały 2023 rok to oferta ogłoszona w ramach odbywającej się w Miami konferencji IFS UNLEASHED. Tym samym firma IFS realizuje swoją misję wspierania firm. Wspierania w przyspieszaniu cyfryzacji i upraszczaniu procesów związanych z organizacją zadań w całym przedsiębiorstwie.

IFS, globalny dostawca oprogramowania w chmurze dla przedsiębiorstw, zaoferował roczny, darmowy dostęp do systemu IFS assyst. Sztandarowego rozwiązania do zarządzania usługami. Zapoczątkowana podczas konferencji IFS Unleashed inicjatywa „Free for 23” umożliwia klientom wdrożenie automatyzacji o krytycznym znaczeniu dla biznesu. Krytycznym w zakresie zarządzania usługami korporacyjnymi (ESM), zarządzania usługami IT (ITSM) oraz zarządzania operacjami IT (ITOM).

W procesie transformacji cyfrowej kluczowe znaczenie ma cyfryzacja przebiegu pracy i najważniejszych procesów. Jednakże osiągnięcie tego w całym przedsiębiorstwie jest skomplikowane i kosztowne. Dzięki bezpłatnej licencji IFS assyst użytkownicy będą mogli przekonać się, jak funkcje ułatwiające zarządzanie usługami mogą w prosty i skuteczny sposób pomóc. Pomóc im w standaryzacji, usprawnieniu i automatyzacji przebiegu pracy na wszystkich urządzeniach.

„We współczesnym krajobrazie cyfrowym, zdominowanym przez złożone połączenia sieciowe, zapewnienie pracownikom i klientom wysokiej jakości usług jest niezbędne do stworzenia przewagi konkurencyjnej” – powiedział Martin Schirmer, prezes Enterprise Service Management. „Oferując bezpłatny dostęp do systemu IFS assyst, realizujemy naszą misję demokratyzacji zarządzania usługami, redukując bariery wejścia na rynek związane z kosztami. Dzięki naszym najlepszym w swojej klasie funkcjom, przedsiębiorstwa mogą usprawniać organizację pracy i zapewniać bogate, wielokanałowe wrażenia cyfrowe w dowolnym miejscu i czasie.”

W ramach oferty klienci IFS będą mogli korzystać ze wszystkich modułów systemu assyst. W tym ITSM, ITOM i ESM. Do rejestracji nie jest wymagana karta kredytowa. A wersja IFS assyst dla przedsiębiorstw jest dostępna od ręki przy 3-letnim zobowiązaniu do transformacji biznesowej.