Czy zastanawiałeś się, jak optymalizować bezpieczeństwo biznesowe organizacji wielospółkowej? Kiedy warto uruchamiać nowe spółki, a kiedy lepiej dokonać przekształcenia? Jakie ryzyka wiążą się z każdą z tych opcji?

Na te oraz wiele innych pytań związanych z tematem prawnych i podatkowych aspektów uruchamiania kolejnych spółek przedsiębiorstwa odpowie ekspert – Monika Mucha, doradca podatkowy z TaxAGroup 

 

Doradca podatkowy z TaxAGroup odpowie na pytania związane z organizacjami wielospółkowymi

Skoncentrowanie całego majątku w jednej spółce powoduje, że w przypadku wystąpienia problemów w biznesie, może dojść do utraty wszystkiego. Problem ten znika natomiast w przypadku podziału na kilka spółek – jednocześnie pojawia się jednak dużo nowych wyzwań. Jakich i w jaki sobie z nimi radzić? Jakie jeszcze korzyści wiążą się z przekształceniem w organizację wielospółkową? Jakie kwestie wziąć pod uwagę, aby zdecydować, jaka forma prawna będzie najlepszym wyborem? W celu udzielenia odpowiedzi na te pytania do udziału w naszym webinarze zaprosiliśmy eksperta – doradcę podatkowego z TaxAGroup.

Swoją wiedzą dotyczącą prawnych i podatkowych aspektów organizacji wielospółkowych już 20 września o godzinie 11:00 podzieli się:

Monika Mucha

Zawodowo – prawnik i doradca podatkowy. Współzałożyciel, a także partner i członek zarządu spółki doradztwa podatkowego TaxAGroup we Wrocławiu. Autorka licznych publikacji książkowych i artykułów z zakresu prawa podatkowego. Prowadzi kursy dla kandydatów na księgowych, doradców podatkowych, biegłych rewidentów, notariuszy i komorników na terenie całej Polski. Wykładowca prawa podatkowego, uczestniczka licznych konferencji naukowych oraz wykładowca studiów podyplomowych uczelni wrocławskich i warszawskich. Przeprowadza liczne reorganizacje dla spółek i firm, oparte na szczegółowej analizie danego podmiotu, jego potrzeb i celów.

 

Prywatnie – kobieta, żona i mama. Wcześnie rano biega, najchętniej w towarzystwie psa. Kawę z łyżeczką miodu pija po bieganiu, a herbatę po południu. Jeździ na nartach i rolkach. Często słyszy: niebo i piekło, kobieta petarda. I zgadza się z tym w 100%.

 

Dostęp do webinaru