sBiznes w zgodzie z ekologią

W dzisiejszych czasach słowo ekologia stało się synonimem nie tylko badań i nauki, ale także dbaniem o środowisko i życie z nim w zgodzie. Technologia i cyfryzacja mocno zostały rozwinięte, co skutkuje znaczniejszym usprawnieniem pracy oraz jednocześnie większą ochroną środowiska, a zawdzięczamy to systemowi ERP. eBiznes w zgodzie z ekologią.

System ERP sBiznes powinna posiadać każda firma, która chce się rozwijać, zwiększyć efektywność pracy, a przede wszystkim redukować swoje koszty stałe. To kompleksowe rozwiązanie, po które sięga coraz więcej firm. Część z nich decyduje się na wymianę kosztownego lub też skomplikowanego w obsłudze ERP na bardziej nowoczesny, prosty i intuicyjny system sBiznes. (www.sbiznes.pl)

Eko korzyści z sBiznes.

  • Redukcja wykorzystywanego papieru w firmie. Przeniesienie wszystkich danych biznesowych do postaci elektronicznej, a to oszczędność papieru i tonerów.
  • Oszczędność czasu.
  • Dane w bezpiecznej przestrzeni tzw. „chmura” lub serwer bazodanowy.
  • Usprawniona produkcja oraz wysyłka, szybka wymiana informacji i danych.
  • Optymalizacja procesów. Oszczędność energii, mniejsze zużycie surowców.
  • Ograniczanie odpadów. Brak strat finansowych przez nadprodukcję.
  • Sprawniejsze koordynowanie produkcją oraz wysyłką.
  • Wymiana e-dokumentów z urzędami oraz wewnątrz organizacji, bez konieczności wizyt w placówce.
  • Automatyzacja, możliwość pracy zdalnej oraz ergonomia pracy.
  • Wszystkie informacje i dokumenty „w jednym miejscu”.

sBiznes w zgodzie z ekonomią

Aplikacja sBiznes jest nie tylko w zgodzie z ekologią, ale i ekonomią. To wielofunkcyjne i rozbudowane narzędzie daje możliwość nadzorowania pracy praktycznie wszystkich działów firmy. sBiznes to doskonały program, który usprawnia działania, a jego zalety przekładają się na korzyści, w tym m.in. finansowe. Więcej o korzyściach na: https://sbiznes.pl/#korzysci

Automatyzacja procesów biznesowych

Aplikacja automatyzuje procesy biznesowe, a także gromadzi dane pochodzące z wielu działów organizacji od księgowości, przez produkcję, HR aż po marketing i sprzedaż.

Wszystkie dane  obrabiane są w wygodnym panelu, dzięki czemu zarządzający mogą łatwiej je analizować. To pozwala szybciej podejmować trafne decyzje, nieustannie ulepszać istniejące procesy, a także tworzyć nowe. Ostatecznie wszystkie te działania przekładają się na wzrost wydajności firmy, co docelowo skutkuje na wzrost generowanych obrotów.

System sBiznes zapewnia również wygodę podczas wykonywania codziennych obowiązków. Pracownicy mogą na bieżąco przeglądać dostępne zasoby, zamówienia klientów oraz śledzić etapy realizacji poszczególnych zamówień. Pozwala to szybciej wyłapywać potencjalne problemy i zagrożenia.

Zgodny w wymogami prawnymi

Produkt sBiznes zawsze jest na bieżąco ze zmianami w prawie, dzięki czemu posiadamy duże zainteresowanie ze stron biur rachunkowych i jest to zdecydowanie naszym dużym atutem. Obecnie jest gotowy dla tych firm, które już chcą -na razie dobrowolnie- korzystać
z KSeF (Krajowy System Ewidencji Faktur).

Komfort pracy

Dzisiaj system ERP jest nieodłącznym elementem każdego rozwijającego się biznesu. Odpowiednio dobrane i prawidłowo wdrożone narzędzia zapewniają menadżerom ogromny komfort pracy. Z pomocą oprogramowania mogą lepiej zarządzać kapitałem ludzkim oraz finansowym, a także nieustannie wdrażać nowe procesy i procedury.

Więcej informacji: https://sbiznes.pl/#dla-kogo