Z wielką dumą informujemy, że firma AG Consult, znana z dostarczania innowacyjnych rozwiązań biznesowych, uzyskała oficjalną certyfikację BarTender Cloud Partner. Jest to ważny krok w rozwoju naszej firmy i potwierdzenie naszej pozycji wśród firm wdrażających rozwiązania automatycznej identyfikacji 

Certyfikat BarTender Cloud Partner, przyznawany przez firmę Seagull Scientific, jest dowodem na wysoką jakość usług oferowanych przez AG Consult oraz nasze zaawansowane kompetencje w zakresie drukowania etykiet, kodów kreskowych, znaczników RFID oraz kart z chipem.

Dzięki temu klienci AG Consult mogą być pewni, że otrzymują od nas najnowocześniejsze i najbardziej niezawodne rozwiązania dostępne na rynku. Jako certyfikowany partner BarTender Cloud, AG Consult ma teraz dostęp do zaawansowanych szkoleń, wsparcia technicznego oraz zasobów, które pozwolą nam jeszcze lepiej służyć naszym klientom oraz oferować im rozwiązania chmurowe. To pozwoli z kolei tym firmom na jeszcze lepsze zarzadzanie wydrukami rozproszonymi w swoich organizacjach.

Jesteśmy niezmiernie dumni z tego osiągnięcia. Certyfikat BarTender Cloud Partner to nie tylko potwierdzenie naszej wiedzy i umiejętności, ale przede wszystkim dowód zaufania, jakim obdarzyła nas firma Seagull Scientific. Dzięki tej współpracy jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom jeszcze lepsze rozwiązania, które przyczynią się do zwiększenia ich efektywności operacyjnej

Grzegorz Zwoliński

CEO, AG Consult

Zaawansowane technologie i metody oferowane przez BarTender Cloud umożliwiają przedsiębiorstwom na całym świecie przekształcanie informacji w etykiety, kody kreskowe oraz inne nośniki, które napędzają biznes i zwiększają bezpieczeństwo oraz zgodność z przepisami. BarTender Cloud zapewnia proste, łatwe, bezpieczne, wydajne i zaufane rozwiązanie typu oprogramowanie jako usługa (SaaS), które pomaga organizacjom na całym świecie spełniać zmieniające się wymagania dotyczące drukowania etykiet w każdej branży.