abas Business Solutions Poland, renomowany dostawca kompleksowych rozwiązań ERP (Abas ERP) dla branży produkcyjnej, został uhonorowany prestiżowym tytułem „Gazele Biznesu 2023”. To wyjątkowe wyróżnienie zostało przyznane najbardziej dynamicznym małym i średnim firmom w Polsce.

Jesteśmy dumni, że dołączyliśmy do elitarnego grona Gazel Biznesu, najdynamiczniej rozwijających się firm. Nagroda jest potwierdzeniem mocnej pozycji abas Business Solutions Poland na rynku krajowym oraz dowodem na to, że nasza firma kontynuuje ścieżkę sukcesu, oferując innowacyjne rozwiązania i utrzymując najwyższe standardy etyczne. Nagroda 'Gazele Biznesu 2023′ stanowi dla nas dodatkową motywację do dalszego rozwoju i doskonalenia naszych usług, co wpisuje się w misję firmy i jej zaangażowanie w rozwijanie polskiego rynku biznesowego
dr Paweł Kużdowicz

Członek Zarządu, abas Business Solutions Poland

Ranking „Gazele Biznesu” jest jednym z najstarszych, najbardziej wiarygodnych i popularnych rankingów małych i średnich firm w Polsce. Organizowany przez „Puls Biznesu” od 2000 roku, ma na celu wsparcie przedsiębiorczości poprzez wyróżnienie najbardziej dynamicznych i transparentnych firm na rynku.

COFACE, autor rankingu od 2001 roku, analizuje najważniejsze kryteria, w tym wyniki finansowe, aby wyłonić najlepsze firmy. Obecność abas Business Solutions Poland w rankingu „Gazele Biznesu 2023” potwierdza, że firma nie tylko dynamicznie się rozwija, ale także utrzymuje wysoki poziom transparentności.