Abas Business Solutions Poland weźmie udział w XI Forum Prezesów i Dyrektorów Odlewni, które odbędzie się w dniach 17-18 czerwca 2024 roku w Hotelu Binkowskim w Kielcach. 
 
Jako dostawca zaawansowanego systemu Abas ERP, specjalizującego się we wspieraniu produkcji odlewniczej, nasze uczestnictwo w tym wydarzeniu jest nie tylko okazją do zaprezentowania naszych rozwiązań, ale także do aktywnego wsparcia branży, której jesteśmy częścią. Jesteśmy także członkiem STOP (Stowarzyszenia Technicznego Odlewników Polskich), co jeszcze bardziej podkreśla nasze zaangażowanie w rozwój i wspieranie branży odlewniczej w Polsce.

Kluczowi gracze branży odlewniczej

Forum Prezesów i Dyrektorów Odlewni to prestiżowe spotkanie kluczowych graczy na rynku odlewniczym, które zgromadzi prezesów i dyrektorów polskich odlewni oraz dostawców dla tej branży. W programie tegorocznego Forum znajdą się sesje tematyczne, panele dyskusyjne z udziałem krajowych i zagranicznych ekspertów, oraz inspirujące prezentacje dotyczące najnowszych trendów i wyzwań w przemyśle odlewniczym. Tegoroczne Forum jest również okazją do obchodów 30-lecia działalności Odlewniczej Izby Gospodarczej.

Korzyści z Abas ERP w kontekście zarządzania produkcją odlewniczą na przykładzie firmy JAFAR

W drugim dniu konferencji, 18 czerwca o godzinie 12:00, zapraszamy na prelekcję pt. „Planowanie produkcji odlewniczej w Fabryka Armatur JAFAR S.A. z Abas ERP”, którą poprowadzą Łukasz Rasała, członek zarządu Abas Business Solutions Poland oraz Adam Żyrek, dyrektor odlewni JAFAR.

Dlaczego warto?

W trakcie prezentacji, Pan Adam Żyrek podzieli się doświadczeniami firmy JAFAR z wdrożenia i korzystania z systemu Abas ERP, a w szczególności z Modułu Odlewniczego Abas ERP. Opowie o korzyściach, jakie przyniósł system w kontekście zarządzania produkcją odlewniczą, oraz wyjaśni co wyróżniło Abas ERP na tle innych rozwiązań.

Poznaj prelegentów

Pan Łukasz Rasała – Absolwent Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Śląskiej. Od blisko 20 lat zawodowo związany jest z systemami informatycznego wspomagania procesów zarządzania przedsiębiorstw produkcyjnych. Pełnił role zarówno konsultanta, kierownika projektów wdrożeniowych systemów klasy ERP, kluczowego użytkownika oraz dyrektora działu IT w firmach produkcyjnych, m.in. w branży automotive. Współzałożyciel oraz Członek zarządu abas Business Solutions Poland.
 
Pan Adam Żyrek – jest absolwentem Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, gdzie uzyskał tytuł doktora w dziedzinie metalurgii. Od 30 lat związany zawodowo z branżą odlewniczą, w tym ponad dekady związany jest z Fabryką Armatur JAFAR SA, gdzie rozpoczął swoją karierę jako Główny Metalurg i Zastępca Kierownika Odlewni. Dzięki swojej wiedzy, doświadczeniu i zaangażowaniu awansował na stanowisko Dyrektora Odlewni JAFAR. Jego wkład w rozwój i innowacje w dziedzinie odlewnictwa znacząco przyczynił się do sukcesów firmy na rynku.

Zaproszenie do kontaktu

Dodatkowo, przez cały czas trwania Forum, będziemy obecni ze stoiskiem, na którym będzie można uzyskać szczegółowe informacje o naszych produktach, a także nawiązać bezpośredni kontakt z naszymi ekspertami. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska.
 
Nie przegapcie okazji, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak Abas ERP może wspomóc Waszą odlewnię w osiąganiu lepszej efektywności i innowacyjności. Do zobaczenia w Kielcach!