Jeżeli jesteś na etapie wyboru lub wdrożenia ERP w swojej firmie, z całą pewnością towarzyszy Ci teraz wiele pytań i wątpliwości. Sente postanowiło wyjść im naprzeciw i na podstawie rozmów ze swoimi klientami zebrać je w jednym miejscu i wyczerpująco na nie odpowiedzieć. Tak właśnie powstała publikacja „39 pytań, które musisz sobie zadać przed, w trakcie i po wdrożeniu systemu ERP”. 

Wszystko, co musisz wiedzieć o systemach ERP

Materiał to zbiór wszystkich pytań, na które powinieneś sobie odpowiedzieć przed, w trakcie i po wdrożeniu systemu ERP. Autorzy publikacji nie ograniczyli się jedynie do stworzenia ich listy. Opracowanie wyczerpująco wyjaśnia, dlaczego akurat te kwestie są ważne, szczegółowo omawia ich genezę, jak również – na podstawie doświadczenia zdobytego w realizacji ponad 100 projektów wdrożeniowych – proponuje zestaw praktycznych rad, jak sobie z nimi poradzić.

Bez względu na to, czy stoisz przed wyborem pierwszego systemu ERP, chcesz wymienić narzędzie, z którego aktualnie korzystasz, czy może przygotowujesz się już do uruchomienia – w tym materiale znajdziesz istotne dla siebie kwestie.

Publikacja pomoże Ci odpowiedzieć sobie na najważniejsze pytania, zanim zaczniesz projekt wdrożeniowy, m.in.:

  • W jaki sposób zostanie wybrany zespół projektowy?
  • Co chcesz osiągnąć dzięki wdrożeniu? Jak wykorzystasz system ERP do budowania przewagi konkurencyjnej?
  • Jak bardzo mobilnego systemu potrzebujesz?
  • W jaki sposób zostanie zorganizowana opieka powdrożeniowa?
  • Co po wdrożeniu?
  • I wiele innych.