28 pytań o wdrożenie systemu ERP w firmie produkcyjnej

Przemyślane wdrożenie systemu ERP jest procesem, na którego końcu Twoją organizację czekają szerokie możliwości optymalizacji działań. Wyeliminowanie marnotrawienia surowców, oszczędności finansowe i poprawa jakości procesu produkcyjnego. Jakie pytania warto sobie zadać planując taki projekt? Czego się spodziewać? Bez wątpienia wdrożenie niesie za sobą szereg pytań i wątpliwości. Postanowiliśmy zebrać je w jednym miejscu i szczegółowo na nie odpowiedzieć. Tak pojawił się pomysł na stworzenie publikacji „28 pytań o wdrożenie systemu ERP w firmie produkcyjnej”.

 

Wszystko, co chcesz wiedzieć na temat wdrożenia ERP w firmie produkcyjnej

 

Publikacja jest zbiorem pytań, które powinieneś sobie zadać przed, w trakcie i po wdrożeniu systemu ERP w firmie produkcyjnej. W materiale nie ograniczyliśmy się natomiast jedynie do stworzenia ich listy. Wyjaśniamy w nim również, dlaczego akurat te kwestie są według nas szczególnie istotne i omawiamy ich genezę. Opierając się na naszym doświadczeniu zebraliśmy także rady, które mogą okazać się pomocne w zmierzeniu się z wyzwaniami powiązanymi z realizacją projektu wdrożeniowego.

 

Bez względu na to, czy stoisz obecnie przed wyborem pierwszego systemu ERP dla branży produkcyjnej, chcesz wymienić rozwiązanie, z którego aktualnie korzystasz na nowe, czy przygotowujesz się już do uruchomienia – w publikacji znajdziesz istotne dla siebie kwestie.

 

Materiał do pobrania znajdziesz tutaj: https://ubld.cc/hw47e