Poznaj najnowsze rozwiązanie IFS, które pozwala na efektywną i sprawną transformację biznesową przedsiębiorstw, stając się częścią ich cyfrowego ekosystemu. IFS Cloud daje możliwość samodzielnego zarządzania narzędziami technologicznymi oraz wprowadzania dodatkowych innowacji. Wykorzystując zaawansowane rozwiązania umożliwiania szybką drogę do sukcesu.

Serdecznie zapraszamy na webinar poświęcony znaczeniu systemu IFS Cloud dla nowoczesnego przemysłu. Pokażemy jak rozwój sztucznej inteligencji, machine learning, IOT oraz analiza big data mogą usprawnić, a także wesprzeć rozwój przedsiębiorstw. Chcemy zachęcić uczestników naszego spotkania do zapoznania się z praktycznymi korzyściami organizacji wykorzystujących IFS Cloud.

PRELEGENCI

Od ponad 10 lat jest związany zawodowo z firmą IFS Poland. Początkowo w zakresie wdrożeń obszaru finansowego, a następnie kontrolingu. Uczestniczył w licznych wdrożeniach obejmujących duże grupy kapitałowe. Obecnie jest odpowiedzialny za opracowywanie rozwiązań oraz wartości biznesowych uzyskiwanych przez klientów IFS. Jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie oraz programu MBA w Polish Open University.

Wiesław Węcowski

Business Value Architect, IFS

Pracuje w IFS Poland na stanowisku Solution Architect, specjalizując się w zagadnieniach związanych z łańcuchem dostaw i produkcją. Posiada certyfikat Europejskiego Towarzystwa Logistycznego (ELA). Ma wieloletnie doświadczenie operacyjne zdobyte w firmach produkcyjnych jako ekspert zajmujący się łańcuchem dostaw.

Rafał Pierściński

Solution Architect, IFS

AGENDA

1.Platforma IFS Cloud

2.Rozwój rozwiązań sztucznej inteligencji w IFS Cloud

3.Przykłady machine learning oraz IOT

4.Analizy big data, embedded power BI

5.Business value, zwiększenie efektywności poprzez stosowanie rozwiązań sztucznej inteligencji w IFS Cloud