Webinar dla firm handlowo-dystrybucyjnych: transformacja cyfrowa a planowanie strategiczne roku – jak zaplanować zmiany, aby efektywnie wykorzystać najbliższe 12 miesięcy?

Grudzień to dobry czas na podsumowanie zmian, jakie zaszły w firmie na przestrzeni roku, ale też ostatni moment na opracowanie planu działań na 2022 rok. Jak zaplanować zmiany w obszarze cyfrowej transformacji, aby efektywnie wykorzystać najbliższe 12 miesięcy? Na to oraz inne pytania eksperci odpowiedzą podczas webinaru, który odbędzie się 9 grudnia o godzinie 11:00.

Strategia zwinna a planowanie działań

Niedawno opublikowaliśmy przewodnik pt.: “Jak przeprowadzić cyfrową transformację w firmie handlowej?”. Eksperci pisali w nim m.in. o tym, że elastyczność strategiczna, zapewnia możliwość szybkiego reagowania na nowe szanse na rynku. Webinar poświęcony temu zagadnieniu poprowadzi Szymon Lachowicz, który z zaproszonymi gośćmi – Przemysławem Gawlikiem i Maciejem Skrzekiem z LEANSPIN – porozmawia na temat wykorzystania strategii zwinnej do planowania działań na przyszły rok.

Zaplanowanie zmian po kolei

Żadna firma nie jest w stanie funkcjonować bez planu ustalonego na rok z góry. Jak zaplanować wdrożenie zmian podczas następnych 12 miesięcy, tak by efektywnie wykorzystać ten czas? Czy możliwe jest przeprowadzenie cyfrowej transformacji w rok? Jak wykorzystać podejście zwinne do planowania strategicznego? Odpowiedzi na te pytania pojawią się podczas webinaru.

 

Zapisz się na bezpłatny webinar, który odbędzie się 9 grudnia