Z dniem 1 października br. wiodący partner SAP w Niemczech, firma All for One Group SE przejmuje 51% udziałów w SNP Poland od dotychczasowego udziałowca – SNP SE. Przejęcie pozostałej części udziałów jest planowane w kolejnych latach.

All for One Group jest jednym z największych partnerów SAP w obszarze niemieckojęzycznym. Specjalizacja grupy to wdrożenia SAP w branży motoryzacyjnej, maszynowej, a także produkcji dóbr konsumpcyjnych. Około połowy z 355 mln EUR przychodów (dane za rok podatkowy 2019/2020) generują SAP Managed Services, w tym usługi cloud dla SAP i serwis aplikacyjny (SAP AMS). Grupa, z centralą w Filderstadt koło Stuttgartu, zatrudnia około 1900 osób w 6 krajach. All for One jest także partnerem SNP SE, wykorzystując rozwiązania SNP do migracji swoich klientów do S/4HANA.

„Nasze kompetencje i oferta w pełni wpisują się w portfolio rozwiązań nowego udziałowca. Nasze obszary działania pozostają niezmienne: wdrożenia i rozwój SAP, usługi zarządzane SAP, a także bezpieczeństwo IT i rozwój oprogramowania. Jako część Grupy All for One zamierzamy wzmocnić pozycję lidera na polskim rynku usług SAP i zdobywać kolejne kontrakty międzynarodowe. Planujemy też wzrost skali zespołu, m.in. w ramach wsparcia migracji klientów All for One do S/4HANA. Jako partner SNP będziemy korzystać z unikalnych rozwiązań SNP do transformacji SAP, w tym platformy CrystalBridge” – powiedział Bartłomiej Buszczak, Prezes Zarządu SNP Poland.

Zmiana właścicielska nie wiąże się z żadnymi zmianami w zakresie realizowanych projektów i kontraktów serwisowych z naszymi klientami i partnerami. Natomiast, w perspektywie kilku tygodni, planowana jest zmiana nazwy spółki na All for One Poland sp. z o.o., a także domeny adresów e-mail i www.

 

źródło : www.snp.pl