Czy można uruchamiać działające aplikacje w dwóch chmurach? A gdybyśmy powiedzieli, że tak! Nasz partner, Arribatec, niedawno uruchomił rozszerzenie, które oferuje naszym cenionym klientom dostęp do danych RamBase Cloud ERP w Microsoft Power BI. Ta wersja umożliwia płynną wizualizację danych w Power BI, zarówno z systemu RamBase, jak i w połączeniu z innymi systemami.

Jak to działa?

Rozszerzenie wykorzystuje API z Rambase do generowania kompleksowych raportów, które są automatycznie odświeżane do 8 razy dziennie. Gwarantuje to, że dane są zawsze aktualne, zapewniając najdokładniejszy wgląd w operacje biznesowe w czasie rzeczywistym.

To, co czyni te raporty naprawdę godnymi uwagi, to ich płynna integracja z różnymi aplikacjami Microsoft 365, w tym PowerPoint, Teams i SharePoint. Dzięki łatwej integracji z tymi platformami można łatwo udostępniać cenne spostrzeżenia swojemu zespołowi i skutecznie współpracować przy podejmowaniu decyzji opartych na danych.

Prosta prezentacja

Wyobraź sobie, że możesz zaprezentować swoje raporty finansowe, raporty bilansowe, raporty dotyczące płynności, a także raporty podsumowujące dla działów logistyki i produkcji w atrakcyjny wizualnie i interaktywny sposób za pomocą programu PowerPoint. Wystarczy kilka kliknięć, aby przekształcić surowe dane w atrakcyjne wizualizacje, ułatwiając zespołowi zrozumienie kluczowych informacji i prowadzenie merytorycznych dyskusji.

Praca zespołowa

Integracja z Teams i SharePoint umożliwia natychmiastowe udostępnianie tych raportów współpracownikom. Niezależnie od tego, czy jesteś na spotkaniu zespołu, czy pracujesz zdalnie, możesz uzyskać dostęp do raportów i omawiać je w czasie rzeczywistym, wspierając współpracę i zapewniając, że wszyscy są na tej samej stronie.

Kreator raportowania

Dzięki możliwości elastycznego tworzenia raportów rozszerzenie Power BI umożliwia tworzenie niestandardowych raportów dostosowanych do konkretnych potrzeb w całej firmie. Niezależnie od tego, czy chcesz zagłębić się w określone metryki, porównać dane z różnych źródeł, czy przeanalizować trendy w czasie, usługa Power BI umożliwia przekształcanie danych w znaczące wizualizacje, które dostarczają praktycznych informacji. Możliwości wykorzystania Power BI w celu uzyskania cennego wglądu w operacje biznesowe i podejmowania świadomych decyzji opartych na danych są naprawdę nieograniczone i możesz dowiedzieć się więcej klikajac tutaj.