W najnowszym odcinku naszej serii „Kobiety w IT”, mieliśmy przyjemność gościć Joannę Rudiak, Architektkę Rozwiązań w firmie MS POS Poland, która podzieliła się z nami swoją fascynującą historią przebranżowienia, wyzwaniami w sektorze finansów oraz doświadczeniem pracy pod kobiecym przywództwem. Joanna, jako kobieta w branży IT, opowiedziała o swoich początkach, motywacjach do zmiany ścieżki kariery oraz o tym, jak wygląda współpraca z kobietami na stanowiskach kierowniczych.

W tym odcinku poruszyliśmy również temat deficytu kobiet w branży ERP, trudności jakie napotykają podczas wdrażania modułów finansowych i jakie projekty ERP uważają za prostsze. Joanna dzieli się także swoimi przemyśleniami na temat tego, dlaczego warto się przebranżowić oraz z kim, według jej doświadczenia, lepiej się pracuje.

To wyjątkowa okazja, aby usłyszeć inspirujące historie i doświadczenia z pierwszej ręki, które mogą zmotywować i pokazać różnorodność ścieżek kariery w IT. Zachęcamy wszystkich do subskrypcji naszego kanału i włączenia powiadomień, aby nie przegapić kolejnych odcinków z serii, w których będziemy kontynuować rozmowy z innymi niezwykłymi specjalistkami z branży.

Youtube:

 

Spotify: