Infor i partners 2 innovate (p2-i) łączą siły, aby wprowadzać innowacje w obszarze rozwiązań chmurowych!

W dniu 1 kwietnia 2024 roku firma partners 2 innovate (p2-i), platforma cyfrowa i firma konsultingowa specjalizująca się w innowacyjnych rozwiązaniach chmurowych, ogłosiła nawiązanie partnerstwa w ramach programu Infor Alliance. Dzięki tej współpracy, przedsiębiorstwa patrzące w przyszłość uzyskają dostęp do transformacyjnych rozwiązań chmurowych.

W ramach partnerstwa, doświadczenie p2-i w realizacji skomplikowanych globalnych projektów i wsparciu wdrażania nowych funkcjonalności chmurowych połączy się z branżowymi pakietami CloudSuite od Infor. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z klientami Infor, zespół p2-i dąży do ciągłego innowowania i tworzenia skoncentrowanych na chmurze rozwiązań, które przyczyniają się do rozwoju i długoterminowego sukcesu ich klientów.

Firma partners 2 innovate, zgodnie ze swoją nazwą i misją, z pasją wspiera klientów Infor w dążeniu do innowacji w chmurze, dostarczając im wartości, która pozwala wyróżnić się na rynku i wspierać ich długoterminowy wzrost.