Warszawa, 12 grudnia 2022 – Tomasz Majcherek został nowym dyrektorem działu consultingu IFS Poland & Europe East. Zastąpił na tym stanowisku Jarosława Zielińskiego, który obejmuje nowe stanowisko w ramach regionalnych struktur IFS. Tomasz Majcherek jest doświadczonym menadżerem z ponad 25 letnim stażem. Specjalizuje się w transformacji cyfrowej oraz zarządzaniu procesem sprzedaży produktów i usług dla przedsiębiorstw.

Dołączenie do dynamicznego i odnoszącego duże sukcesy polskiego zespołu IFS jest dla mnie naturalną kontynuacją rozwoju zawodowego. Postawiono przede mną ambitne cele, gdyż nasi klienci zasługują na najwyższą jakość usług. Zespół, którym mam przyjemność kierować będzie nie tylko zdobywał nowe kompetencje w obszarach, w których dotychczas nie funkcjonowaliśmy, ale także zwiększał swoje zasięgi poprzez nowych, wysoko wyspecjalizowanych ekspertów. Nadchodzący rok to rok wyzwań, ale też planów, które mają na celu dostarczenie najlepszego Moment of Service

Tomasz Majcherek

Dyrektor działu consultingu, IFS Poland & Europe East

W trakcie kariery zawodowej Tomasz Majcherek kierował pionami usługowymi oraz sprzedażowymi w  firmach technologicznych, telekomunikacyjnych i konsultingowych o zasięgu regionalnym oraz międzynarodowym. Ukończył Wydzia Zarządzania na Politechnice Wrocławskiej, studia Executive MBA na Uniwesytecie Warszawskim i University of Illinois, obecnie kontynuuje certyfikację Digital Transforation na Massachusetts Institute of Technology.

Niezaprzeczalnie Tomasz Majcherek będzie dużym wsparciem dla naszego zespołu. Jego doświadczenie, znajomość branży są odpowiedzią na stale rosnące potrzeby naszych klientów na usługi consultingowe IFS. Zespół nieustannie się rozwija, podejmując nowe wyzwania realizuje ambitną strategię IFS

Marek Głazowski

Prezes, IFS Poland&EE

Lokalny zespół IFS od początku 2021 roku urósł o prawie 80 proc. To potwierdza systematycznie zwiększające się zapotrzebowanie na usługi produktowe i consultingowe IFS. Od nowego roku dział consultingu otwiera kilkanaście nowych rekrutacji.