Wiele organizacji szuka skutecznego rozwiązania na poprawę zarządzania dokumentacją i procesami. Niezależnie od tego, czym motywowana jest chęć zmiany, odpowiedź może stanowić system Workflow. To rozwiązanie pozwala na osiągnięcie wyższego poziomu efektywności i lepszego przepływu informacji w firmie.

Czy możliwości, jakie daje Workflow, to dobry sposób na radzenie sobie w niepewnych czasach? Czy mniejsze przedsiębiorstwa mogą odnieść korzyści z wdrożenia, czy system jest dedykowany dużym firmom? Jeśli chcesz poznać odpowiedź na powyższe pytania, zapisz się na webinar Sente: „Nowoczesny system Workflow – jakie korzyści może przynieść Twojej firmie?”, który odbędzie się 24.10.2023 o godzinie 11:00. Spotkanie zostanie poprowadzone przez eksperta Mariusza Września, konsultanta biznesowego w Sente.

Jak skutecznie zarządzać obiegiem pracy? Webinar Sente o systemie Workflow

Wdrożenie systemu Workflow wiąże się ze zwiększeniem przychodów, większą efektywnością i elastycznością procesów, a także ogólnym rozwojem biznesu. Obieg dokumentów staje się prosty dzięki zastosowaniu jednej platformie do zarządzania zdarzeniami. Lepsza organizacja pracy, a także integracja wielu obszarów firmy, wpływa na zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorstwa na rynku.

Ekspert webinaru, Mariusz Wrzesień – konsultant biznesowy w Sente – omówi korzyści, które przynosi implementacja rozwiązania Workflow, na realnych przykładach klientów Sente. Dowiesz się także, jak wygląda wdrożenie, ile może kosztować rozwiązanie i kiedy przystąpić do implementacji. Poza tym ekspert opowie, jak integrować dokumenty i procesy w jednym miejscu, aby usprawnić zarządzanie nimi, oraz jak ulepszyć organizację pracy wśród pracowników, niezależnie od tego, iloma projektami się zajmują.

Webinar „Nowoczesny system Workflow – jakie korzyści może przynieść Twojej firmie?”, na który serdecznie zapraszamy, odbędzie się już 24.10.2023 o godzinie 11:00.

Zarezerwuj miejsce na webinarze >> https://bit.ly/3tnM621