Znaczenie niezależnego konsultanta ERP

Poszukujesz firmy, który doradzi Ci w wyborze Twojego systemu ERP? I masz wrażenie, że tracisz czas? Konsultant/handlowiec ERP, który reprezentuje konkretnego partnera lub producenta oprogramowania zazwyczaj pomaga tylko w kwestiach związanych z ich oprogramowaniem. Taki konsultant nie będzie niezależny i obiektywny. Ciężko mu będzie  powiedzieć „nie, nasze rozwiązanie nie pasuje do Waszego biznesu” i w ten sam sposób stracić potencjalnego klienta. Dlatego najlepiej poszukać firmy/konsultanta, który rzeczywiście nie jest związany z dostawcą, zna wiele systemów, ich funkcje, czy możliwości branżowe. Wtedy masz pewność, że taki konsultant doradzi Ci najlepiej.

Co może zaoferować niezależne doradztwo ERP?

Stawiając na niezależność, konsultant jest w stanie pomóc każdej firmie. Może pomóc firmom w dziesiątkach branż, w tym produkcji, dystrybucji, rolnictwa, usług finansowych, bezpieczeństwa publicznego i wszędzie tam, gdzie system ERP rzeczywiście się sprawdzi. Nie ogranicza go żaden system ERP, ponieważ nie skupia się na jednym rozwiązaniu jakie oferuje rynek, stara się dobrać zawsze unikalne i najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

Obiektywny punkt widzenia

Zatrudniając niezależnego konsultanta, masz pewność, że spojrzy on na unikalną zdolność do spojrzenia na problemy ERP z obiektywnego i bezstronnego punktu widzenia. Weźmie pod uwagę specyfikę branży w jakiej działasz i jakie cele biznesowe chcesz spełnić.

Doświadczenie w wielu dziedzinach

Konsultant ERP reprezentujący określone oprogramowanie zapewne może działać tylko w określonych branżach. Na przykład, rozwiązania, które polecają mogą być idealne dla branży finansowej, ale nie koniecznie mogą sprawdzić się w handlu detaliczny. Niezależny konsultant zawsze patrzy „szerzej” i widzi pełen portfel dostępnych systemów, z których bardzo precyzyjnie jest w stanie wybrać to rozwiązanie, które spełnia zakładane cele.

Szeroki wybór rozwiązań

Konsultant oprogramowania ERP reprezentujący tylko jeden lub kilka produktów nie będzie w stanie zapewnić swoim klientom wielu opcji. Oczywiście, że zdarza się, że mają odpowiednie oprogramowanie dostępne dla niektórych z ich klientów, ale co z innymi obszarami? Dlatego warto skorzystać z usług niezależnego konsultanta, bo ten potrafi wybrać z rynku, nazywanego „rynkiem systemów ERP”, właśnie ten właściwy.

Dlaczego myERP.pl ?

Odpowiedź jest prosta. Nie jesteśmy ograniczeni do jednej marki ponieważ współpracujemy z wieloma dostawcami, aby znaleźć odpowiednie rozwiązania dla naszych klientów.

myERP.pl jest niezależnym portalem, zrzeszającym dostawców systemów ERP w Polsce. Naszym celem jest dobro klienta i dostosowanie rozwiązania do jego biznesu. Współpracując z coraz większym gronem dostawców/partnerów systemów ERP i pokrewnych, jesteśmy w stanie obiektywnie zaproponować Ci najlepsze rozwiązanie. Biorąc pod uwagę skalę projektu, koszty i możliwości jakie z tego wynikają. Staramy się również edukować klientów w kwestiach związanych z systemami ERP, czy też pomagać w całym procesie wdrożeniowym jak i powdrożeniowym.

Znalezienie odpowiedniego oprogramowania ERP spoczywa na barkach konsultanta/handlowca, który spojrzy na problemy Twojej firmy z niezależnego punktu widzenia. Jako niezależni konsultanci ERP, myERP.pl ma bogate doświadczenie. Nasi eksperci pomogą Ci wybrać produkty, których rzeczywiście potrzebujesz. Zrobi wszystko, aby zapewnić, że są one realizowane z powodzeniem. Zawsze patrzymy na specyfikę danej branży, w której działa Klient, bo dla nas ostatecznie liczy się Twój biznes i Twój sukces.

Do każdego Klienta, który zgłasza się do portalu myERP.pl zawsze podchodzimy indywidualnie. Nasze analizy za każdym razem weryfikują obecne trendy i rozwiązania na rynku. Ta niezależna pozycja pomaga nam zapewnić najlepsze możliwe doradztwo dla Ciebie. Pozostajemy również w stałych kontaktach z dostawcami i partnerami systemów, co niewątpliwie skraca drogę decyzyjną czy też pozwala na szybki i bezpieczny wybór systemu.

Nasza niezależność pozwoliła nam pracować w szerokim zakresie dziedzin i zapewnić naszym klientom specyficzne dla ich potrzeb rozwiązania branżowe.