W dniach 11-13.10 w głównej siedzibie firmy Monitor ERP System w Hudiksvall odbyło się coroczne spotkanie zespołów z całego świata. W Monitor Days 2022 uczestniczyli eksperci ze Szwecji, Danii, Norwegii, Finlandii, Estonii, Litwy, Łotwy, Niemiec, Chin, Malezji, Singapuru i oczywiście Polski. Tematem przewodnim spotkania był dalszy rozwój systemu, a także wymiana doświadczeń, analizy i spostrzeżenia.

Monitor Days 2022

Podczas trzech, wyjątkowo słonecznych jak na tę porę roku dni, ponad 70 ekspertów Monitora z różnych stron świata miało okazję podzielić się swoimi doświadczeniami z procesów wdrażania i aktualizacji systemu Monitor ERP do wersji G5. Międzynarodowe sukcesy, historie, przypadki i opinie stały się inspiracją do długich dyskusji, analiz i wymiany doświadczeń. Panele dyskusyjne i warsztaty w mniejszych grupach pozwoliły dokładnie omówić aktualne wyzwania. Poznać nowe możliwości oraz spojrzeć na wybrane zagadnienia z szerszej perspektywy.

Eksperci ze Szwecji opowiedzieli również o dalszych ważnych krokach i planach rozwoju systemu oraz oczekiwaniach klientów z przedsiębiorstw produkcyjnych.

W mojej ocenie bardzo to przydatne doświadczenie! Na panelach dyskusyjnych mieliśmy możliwość zapoznania się z metodologią wdrożeń, stosowaną w innych krajach. Dodatkowo mogliśmy podzielić się spostrzeżeniami i doświadczeniami dotyczącymi zarówno zakończonych, jak i trwających projektów. Ciekawe warsztaty dotyczące funkcjonalności, które zostały zaimplementowane w najnowszej wersji, a także przedstawienie planowanych w kolejnych wersjach. Do tego świetna atmosfera i szansa integracji z pozostałymi pracownikami Monitor ERP.

Urszula Dąbrowska

Konsultant, Monitor ERP System Polska

Miałem przyjemność uczestniczyć już po raz drugi w spotkaniu Monitor Days, które oprócz możliwości dodatkowego pogłębiania praktycznej wiedzy za pomocą cyklu szkoleń jest przede wszystkim okazją do wymiany doświadczeń w międzynarodowym gronie konsultantów Monitor ERP.

Dawid Biniek

Senior Konsultant, Monitor ERP System Polska

Monitor1

Podczas Monitor Days 2022, polski oddział firmy reprezentował dziewięcioosobowy zespół. Zespół złożony z pracowników z kilku działów, m.in. zarządzającego, konsultacyjnego i marketingowego.

Główna siedziba firmy znajduje się w Hudiksvall – mieście leżącym nad Zatoką Botnicką około 300 km od Sztokholmu.

Przeczytaj również: