Monitor BI (Monitor Business Intelligence) to potężna funkcja, która przekształci dane Twojej firmy w cenne spostrzeżenia i wskazówki. Zostanie udostępniona już na początku 2024 roku. Jej nadrzędnym celem jest poprawia możliwości przedsiębiorstwa w zakresie strategii i zwiększenie konkurencyjność firmy. Monitor BI zapewni proste, przyjazne dla użytkownika narzędzia, potrzebne do podejmowania mądrzejszych decyzji i przekształcania danych w cenne informacje.

Dlaczego warto korzystać z funkcji Monitor BI:

Gromadzenie danych w jednym miejscu.

Monitor BI gromadzi dane z każdej części Twojej firmy – w tym sprzedaży, zakupów, produkcji, zrównoważonego rozwoju lub dowolnego innego obszaru. Dane Twojej firmy są następnie prezentowane w przyjaznej dla użytkownika formie graficznej, co ułatwia przeprowadzanie analiz, raportów i tworzenie przekonujących wizualizacji.

Interaktywność i dashboardy.

Monitor BI umożliwia integrację danych w zupełnie nowy sposób. Użytkownicy mogą łatwo filtrować, sortować i dogłębnie analizować informacje, aby wyciągać wnioski, które przeniosą Twoją firmę na wyższy poziom. Funkcja umożliwia także tworzenie spersonalizowanych dashboardów, żeby monitorować kluczowe wskaźniki wydajności w czasie rzeczywistym, co zapewni Ci większą kontrolę nad Twoim przedsiębiorstwem.

Konfigurowalność i intuicyjność.

Nie musisz być programistą ani ekspertem od baz danych, aby w pełni wykorzystać moc funkcji Monitor BI. Obejmuje ona szeroką gamę wstępnie zainstalowanych widoków oraz funkcje edycji, które umożliwiają tworzenie nowych widoków lub dostosowywanie tych już istniejących. Zmniejsza to potrzebę kosztownych projektów wdrożeniowych i doradztwa.

Podsumowanie danych i dodawanie źródła zewnętrznego.

Możesz łatwo podsumować dane z wielu firm w jednym zasobie danych, aby uzyskać przegląd całego koncernu lub grupy firm. Łatwość integrowania zewnętrznego źródła danych wzmacnia dane wewnętrzne i zapewnia pełniejszy obraz Twojej firmy.

Dostępność gdziekolwiek jesteś.

Gdziekolwiek jesteś, BI będzie dla Ciebie dostępne. Funkcja ta działa w oparciu o sieć internetową, co oznacza, że możesz uzyskać dostęp do swoich raportów i analiz gdziekolwiek się znajdujesz – na komputerze, telefonie, a nawet na ekranie informacyjnym w stołówce. Zapewnia to elastyczność dostępu do informacji, gdziekolwiek jesteś.