Za nami tegoroczna edycja Forum Dyrektorów Finansowych. Cykliczne, branżowe spotkanie odbyło się 6 i 7 października w warszawskim Centrum Konferencyjnym ADN. Stało się również okazją do oficjalnej premiery systemu TRIVA ERP – nowego oprogramowania klasy premium, dostarczanego przez firmę Soneta.

TRIVA – Liczy się każdy element

Prezentacja „Zmiana podejścia do prezentacji informacji zarządczej z poziomu interfejsu użytkownika. Od funkcjonalności operacyjnej do zarządczej” była częścią panelu
„Technologia”. Juliusz Tomeczek opowiedział o korzyściach, płynących z wdrożenia nowoczesnych rozwiązań poprawiających ergonomię pracy i wspomagających podejmowanie decyzji. Przybliżył filozofię „Liczy się każdy element”, która od samego początku towarzyszy idei TRIVA ERP. Wyjaśnił, dlaczego tak ważne jest to, aby system wyprzedzał potrzeby rynku.
Prezentacja cieszyła się dużym zainteresowaniem, co przełożyło się na liczne spotkania na firmowym stoisku.

Na koniec pierwszego dnia Forum odbyła się uroczysta Gala Konkursu CFO Roku 2022,  organizowanego przez Klub Dyrektorów Finansowych „Dialog” oraz ADN Akademia. Podczas uroczystości wręczono nagrodę dla CFO Roku 2022.

Triva1

TRIVA – podjęcie decyzji zarządczej może być szybsze

W drugim dniu forum, podczas głównego panelu Juliusz Tomeczek poprowadził wykład na temat „System ERP, czyli droga od danych do informacji. Czy podjęcie decyzji zarządczej może być szybsze?”. W lekkiej, ale bardzo konstruktywnej formie przedstawiono w nim wszystkie istotne różnice pomiędzy danymi, a informacjami. Dyrektor Produktu TRIVA opowiedział również o tym, jak przebiega proces przetwarzania danych oraz jakimi cechami powinna odznaczać się informacja zarządcza, by na jej podstawie można było podejmować kluczowe decyzje.

Triva2

Forum Dyrektor Finansowy to idealne wydarzenie do wymiany doświadczeń, zdobywania wiedzy i poznawania wielu inspirujących osób. Wydarzenie zgromadziło ponad 200 uczestników, profesjonalistów zarządzania finansami, którzy rozmawiali o swojej roli, strategiach i wyzwaniach dnia codziennego. Debata służyła wymianie doświadczeń i najlepszych praktyk oraz omówieniu kluczowych umiejętności i zasobów wymaganych do napędzania wzrostu biznesu. Była doskonałą okazją do zaprezentowania swoich rozwiązań i weryfikacji ich pod względem oczekiwań rynku i osób decyzyjnych.

Kolejna edycja już za rok. Do zobaczenia podczas Forum Dyrektor Finansowy 2024!