Natomiast 17 czerwca 2020 zapraszamy Państwa na kolejny webinar, który dotyczyć będzie obowiązku wysyłania ewidencji VAT oraz deklaracji VAT w formie jednego pliku JPK_VDEK. Nowa forma rozliczeń z US obowiązywać będzie od 1 lipca 2020 roku i dotyczyć będzie wszystkich podatników VAT. W związku z tym już dziś warto poznać główne wytyczne związane z nowymi zasadami oraz dowiedzieć się, w jaki sposób system informatyczny obsługuje JPK_VDEK i pomaga w rozliczeniu VAT na nowych zasadach.

W trakcie webinarium przedstawimy:

  • Nowe regulacje w zakresie JPK dla podatku VAT,
  • Jak wygląda nowa struktura logiczna JPK_VDEK
  • Jakie są terminy składania JKP_VDEK i możliwe sankcje?
  • Obsługa JPK_VDEK w systemach Humansoft

 

Webinarium prowadzi

Edyta Pacholec – od blisko 14 lat związana z rynkiem systemów ERP. Od 2015 pełni funkcje Dyrektora Działu Wdrożeń w firmie Humansoft, w której łącznie przepracowała ponad 12 lat. Początkowo zajmowała stanowisko specjalisty ds. wdrożeń systemu ERP, głównie prowadząc wdrożenia modułów finansowo-księgowych, kadrowo-płacowych oraz handlowo-magazynowych. Obecnie jako Dyrektor Działu Wdrożeń koordynuje i nadzoruje realizację bieżących projektów wdrożeniowych oraz odpowiada za ofertę usług powdrożeniowych. Pełni również funkcję Product managerem modułów finansowo-księgowych.

W swoim dorobku posiada także liczne wystąpienia na konferencjach branżowych oraz spotkaniach biznesowych organizowanych dla sieci handlowej Humansoft. Ukończyła szkolenia z zakresu tematyki finansowo-księgowej i kadrowo-płacowej. Posiada umiejętności Księgowego Bilansisty.

 

Termin webinarium

17.06.2020 roku (środa), godz. 10.00-10.45

Udział w webinarium jest bezpłatny!

Link do rejestracji – https://humansoft.pl/jpk_vdek-webinarium/