Serdecznie zapraszamy na „otwarte” spotkanie on-line, na którym porozmawiamy o potrzebie tworzenia dokumentów/analizy przedwdrożeniowej dla systemu ERP. Analiza przedwdrożeniowa ERP to bardzo ważny moment podczas wyboru systemu ERP.

Przygotowując się do wdrożenia systemu ERP dla firmy należy zwrócić szczególną uwagę na analizę przedwdrożeniową.

Analiza przedwdrożeniowa to rozpoznanie potrzeb biznesowych klienta, na których podstawie konfigurowany i wdrażany jest później system ERP. Podczas jej trwania obserwuje się jak działa firma oraz jak przebiegają procesy, które powinny zostać usprawnione. Jest to ważny etap projektu, który odpowiada nie tylko za poprawną konfigurację systemu. Pozwala też zoptymalizować pracę całej firmy i to na kilka sposobów. To jest ten moment, gdzie można wdrożyć automatyzację niektórych procesów, czy też je usprawnić.

Podczas spotkania opowiemy o tym, dlatego warto przeprowadzić analizę przedwdrożeniową, nawet jeśli mamy już wybrany system ERP. Opowiemy o zaletach i korzyściach takiej analizy, a także co powinna zawierać analiza przedwdrożeniowa ERP.

Gościem specjalnym odcinka będzie Jarosław Żeliński, CEO IT-Consulting, niezależny konsultant z zakresu analizy i projektowania systemów ERP. Człowiek, który nie boi się powiedzieć otwartej „prawny”.

Marek Mac, jako drugi ekspert będzie wraz z p. Jarosławem dzielił się swoimi doświadczeniami z projektów. Opowie jak rzeczywiście taka analiza przedwdrożeniowa wygląda i na co szczególnie zwrócić uwagę.

myERP.pl i IT-Consulting serdecznie zapraszają!

AGENDA:

  • Analiza przedwdrożeniowa w systemach ERP kiedyś a dziś.
  • Dlaczego analiza jest potrzebna? Co dzięki niej zyskasz? 
  • Jakie są zagrożenia kiedy rezygnujesz z analizy?
  • Kto powinien wykonać analizę? Twoja firma czy konsultant zewnętrzny?
  • Pytania otwarte z czata do prowadzących.
ZAPRASZAMY!
*ilość miejsc ograniczona do 30 uczestników.
ZAPISZ SIĘ JUŻ DZISIAJ I ZAREZERWUJ SOBIE MIEJSCE!
Banner do zapisów: