Jak wdrożyć elektroniczną wymianę danych (EDI) w w firmie

Elektroniczna wymiana danych (EDI) to między firmowa komunikacja dokumentów biznesowych w standardowym formacie. Prosta definicja EDI to standardowy format elektroniczny, który zastępuje dokumenty papierowe, jak na przykład zamówienia zakupu czy faktury. Automatyzując transakcje papierowe, organizacje zaoszczędzają czas i eliminują błędy, które są spowodowane ich ręcznym przetwarzaniem.

Z systemu do systemu

W transakcjach EDI informacje są przenoszone bezpośrednio z danego systemu w jednej organizacji, do systemu w innej organizacji. Standardy EDI określają lokalizację i kolejność informacji w formacie dokumentu. Dzięki tej zautomatyzowanej funkcji dane udostępniane są  bardzo szybko. Dzięki temu organizacje oszczędzają czas, który wymagany jest w przypadku korzystania z dokumentów papierowych.

Obecnie branże wykorzystują integrację EDI do udostępniania różnych typów dokumentów. Od zamówień zakupu, przez faktury, zapytania ofertowe, po wnioski kredytowe i nie tylko. W większości przypadków organizacje te są przeważnie partnerami handlowymi, którzy często wymieniają się towarami i usługami w ramach swoich łańcuchów dostaw i sieci B2B (business-to-business).

29 marca o godz. 11:00

Z przyjemnością zapraszamy do udziału w naszym webinarium poświęconym elektronicznej wymianie danych. Na spotkaniu omówimy wiele ważnych kwestii dotyczących przyszłości tego szybko rozwijającego się obszaru.

AGENDA

Podczas naszego webinarium poruszymy takie kwestie jak:

  • Prognozy dotyczące wzrostu elektronicznej wymiany danych w przyszłości.
  • Kluczowe technologie dla rozwoju elektronicznej wymiany danych w nadchodzących latach,
  • Wyzwania, jakie będą musiały zmierzyć się przedsiębiorstwa, aby zapewnić bezpieczeństwo danych podczas elektronicznej wymiany,
  • Trendy dotyczące elektronicznej wymiany danych, które będą miały wpływ na różne branże, w tym na sektor usługowy, finansowy i produkcji,
  • Narzędzia i platformy elektronicznej wymiany danych, które są obecnie dostępne oraz te, które mogą pojawić się w przyszłości,
  • Innowacje technologiczne, które mogą przyspieszyć rozwój elektronicznej wymiany danych w nadchodzących latach,
  • Znaczenie dla rozwoju biznesu umiejętności korzystania z narzędzi i platform do elektronicznej wymiany danych w przyszłości,
  • Najważniejsze wyzwania, jakie przedsiębiorstwa będą musiały przezwyciężyć, aby skorzystać z pełnego potencjału elektronicznej wymiany danych.

Spotkanie odbędzie się w dniu 29.03.2023 godzinie 11:00, a naszymi prelegentami bedą:

Andrzej dołączył do Pagero w 2022 roku i zajmuje się rozwojem biznesu w Polsce. Ukończył inżynierię komputerową na Uniwersytecie Południowej Danii w Odense w 2008 roku i posiada ponad 12 lat doświadczenia w sektorze IT. Posiada rozległą wiedzę o analizie i projektowaniu procesów biznesowych, analizie wymagań i skalowaniu rozwiązań, a także w sprzedaży i rozwoju biznesu. Aktualnie jego rola skupia się na pomaganiu klientom w optymalizacji ich procesów P2P, O2C, AP i AR.

Andrzej Pijanowski

Country Manager, Pagero Poland

Jussi Ertiö dołączył do Pagero w 2017 roku. Pełni stanowisko Dyrektora Sprzedaży w obszarze Europy Wschodniej. Jussi ma bogate doświadczenie we wspieraniu klientów w digitalizacji i automatyzacji procesów biznesowych z ich partnerami handlowymi. Jego portfolio składa się głównie z międzynarodowych klientów i projektów deweloperskich na dużą skalę.

Jussi Ertiö

Dyrektor Sprzedaży Europa Wschodnia, Pagero

Serdecznie zapraszamy do udziału w naszym wydarzeniu i nzachęcamy do dyskusji.

UDZIAŁ JEST BEZPŁATNY. WARUNKIEM UDZIAŁU JEST REJESTRACJA!