Jak cyfrowa (r)ewolucja zmienia logistykę? Zaproszenie na webinar

Cyfryzacja handlu nabrała na przestrzeni ostatniego roku największego tempa w historii. Te zmiany nie pozostały bez znaczenia dla logistyki. Firmy z różnych branż prześcigają się w pomysłach na coraz to bardziej innowacyjne, szybsze i lepsze sposoby obsługi i dostarczania zamówień. Na czym polega cyfrowa (r)ewolucja logistyki? Jakie rozwiązania IT w praktyce wdrażają firmy i które z nich skutecznie zwiększają efektywność procesów? Odpowiedzi na te pytania poznamy już 22 kwietnia na kolejnym spotkaniu z cyklu Logmeeting organizowanym przez Wyższą Szkołę Logistyki.

Biznes a logistyka

Działanie procesów logistycznych, ich przebieg i cele znamy od dawna. Natomiast to, jak są obecnie obsługiwane i realizowane w firmach to bezpośredni wpływ potrzeb biznesowych i oczekiwań konsumentów. Dlatego sama wiedza o procesach nie wystarczy, aby efektywnie zarządzać procesami logistycznymi i optymalizować ich przebieg. Inspiracje najlepiej czerpać od praktyków, dlatego gościem kwietniowego spotkania z cyklu Logmeeting będzie Jakub Czyżkowski – współzałożyciel i współwłaściciel Sente, który od 20 lat wspiera firmy dostarczając rozwiązania IT zwiększające efektywność procesów logistycznych. Podczas webinaru opowie o tym, jaką rolę pełnią rozwiązania IT w biznesie i przedstawi praktyczne zastosowanie systemów w logistyce na bazie case studies z polskich firm handlowych.

(R)ewolucja w praktyce

Zmiany w logistyce to nie tylko innowacyjne rozwiązania IT. Wszechobecna cyfryzacja wpływa na to, jak zarządza się tym obszarem w firmach, jakich kompetencji oczekuje się od pracowników, jak zarządza się infrastrukturą IT i planuje wdrażanie innowacji. Podczas webinaru, po krótkiej części prezentacyjnej, odbędzie się dyskusja moderowana przez Artura Olejniczaka. Eksperci porozmawiają o kluczowych trendach i tendencjach w logistyce oraz odpowiedzą na wszelkie pytania publiczności.

 

Udział w webinarze jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy: https://bit.ly/3mzJ17O

 

Wizytówka firmy                                                                                                                                                                      Strona firmy