Nagroda przyznana została za osiągnięcia i zaangażowanie Infor w pomoc klientom przy tworzeniu innowacji w oparciu o AWS

Warszawa, grudzień 2021 rokuInfor, specjalizujący się w rozwiązaniach chmurowych dla przemysłu ogłosił, że Amazon Web Services (AWS) przyznał firmie tytuł Partnera Roku AWS Industry Solution Independent Software Vendor (ISV).

Wyróżnienie, przyznane w trakcie corocznej konferencji AWS re:Invent w Las Vegas, stanowi wyraz uznania dla osiągnięć Infor i zaangażowania firmy w pomoc klientom w tworzeniu innowacji z wykorzystaniem rozwiązań AWS.  

 

„Cieszymy się, że zostaliśmy wybrani Partnerem Roku 2021 AWS Industry Solution ISV. Wierzymy, że nasza wyraźna przewaga konkurencyjna koncentruje się wokół umiejętności dostarczania klientom szczegółowych, branżowych rozwiązań, które mogą pomóc im w ciągłym wprowadzaniu innowacji oraz rozwoju ich firm. Współpraca z AWS ma kluczowe znaczenie dla naszej zdolności dostarczania skalowalnych, bezpiecznych rozwiązań chmurowych typu multi-tenant, które mogą pomóc klientom w osiąganiu zamierzonych wyników biznesowych i trwałej przewagi operacyjnej”. 

Kevin Samuelson

CEO Infor

 

„Nagroda Partnera Roku AWS Industry Solution ISV stanowi dla nas okazję do wyróżnienia pracy wybranych partnerów AWS z całego świata, którzy osiągają dobre wyniki w różnych branżach i wspierają naszych klientów w transformacji ich firm” – powiedział Flemming Kongsberg, dyrektor ds. globalnego zarządzania partnerami ISV w AWS. „Cieszymy się, że możemy wyróżnić Infor tą nagrodą. Firma kontynuuje swoje działania w ramach sieci partnerskiej AWS i wprowadza głębokie innowacje wśród partnerów. Infor wnosi swoje branżowe kompetencje w migracji długoletnich klientów AWS, pozwalając im skupić się na modernizacji modeli biznesowych w celu szybszego osiągnięcia sukcesu. Gratulujemy im tego zasłużonego wyróżnienia”.

Tytuł Partnera Roku 2021 AWS Industry Solution ISV jest wyrazem uznania dla Infor za jego współpracę z AWS, mającą na celu dobre rezultaty i wsparcie klientów – z takich branż jak produkcja, dystrybucja, opieka zdrowotna, żywność i napoje, motoryzacja, przemysł lotniczy i obronny oraz zaawansowane technologie – w wykorzystaniu technologii chmurowej do zmiany ich przedsiębiorstw.

Innowacyjne technologie chmurowe Infor, zaprojektowane do bezbłędnej współpracy z AWS, mogą zapewnić organizacjom moc i szybkość reakcji, konieczne do utrzymania się na czele w konkurencyjnych środowiskach biznesowych.

Rozwiązania chmurowe Infor dostarczają specyficzne dla branży funkcjonalności bez konieczności szerokiego dostosowywania lub integracji. Łączą w sobie platformę chmurową Infora, zbudowaną na usługach infrastrukturalnych AWS, oraz Infor Operating Service (OS) – umożliwiając aplikacjom chmurowym wzajemną współpracę, jak również kooperację ze starszym oprogramowaniem.