Grupa Business Intelligence przyznała Infor AI nagrodę Stratus Award 2023 w kategorii Cloud Computing w ramach swojego corocznego programu biznesowego.

Grupa Business Intelligence została założona w celu docenienia talentów branżowych i wybitnych osiągnięć w świecie biznesu. W odróżnieniu od innych programów nagród branżowych i biznesowych, programy te oceniają doświadczeni menedżerowie. Organizacja stosuje własny, unikalny system punktacji, który mierzy osiągnięcia w wielu dziedzinach biznesu, a następnie nagradza firmy, które przewyższają swoich konkurentów.

Celem organizacji jest identyfikacja firm, produktów i osób oferujących unikalne rozwiązania w zakresie optymalizacji technologii chmurowych. To już drugi rok z rzędu, kiedy Infor jest doceniane w kategorii Sztucznej Inteligencji (AI).
Infor AI opiera się na powtarzalności, co oznacza, że klienci inwestują w rozwiązanie zdolne do szybkiego realizowania wielu projektów przy niskich kosztach, co przekłada się na znaczący zwrot z inwestycji. Dzięki modelom dostosowanym do konkretnych branż, wizualnemu interfejsowi użytkownika „quest”, narzędziom do przetwarzania danych i funkcji niestandardowych algorytmów, Infor AI umożliwia dostęp do uczenia maszynowego zarówno dla obywatelskich naukowców danych, jak i ekspertów w dziedzinie uczenia maszynowego.

Soma Somasundaram, Prezes i CTO Infor, komentuje: „To zaszczyt być docenianym przez Stratus Awards dwa lata z rzędu za naszą platformę Infor AI”. „Automatyzacja ERP staje się coraz ważniejsza dla naszych klientów i firm we wszystkich sektorach. Cieszę się, że nasi klienci czerpią rzeczywiste korzyści z technologii platformy chmurowej, która łączy w sobie AI, integrację danych, jezioro danych, analitykę i wiele innych usług potrzebnych do szybkiego tworzenia, testowania i wdrażania aplikacji opartych na AI”.

Infor to jeden z liderów w chmurze, pomagając rozwijać infrastrukturę potrzebną do przechowywania i hostowania danych i aplikacji napędzających nasze społeczeństwo”. „Jesteśmy dumni, że możemy docenić wszystkich laureatów tegorocznego programu nagród

Maria Jimenez

Główny Oficer ds. Nominacji, Grupie Business Intelligence

Infor to globalny ekspert w zakresie oprogramowania biznesowego w chmurze, specjalizujący się w konkretnych branżach. Dostarczając kluczowe aplikacje przedsiębiorstw dla 67 000 klientów w ponad 175 krajach, oprogramowanie Infor jest zaprojektowane tak, aby dostarczać więcej wartości przy mniejszym ryzyku, zapewniając trwałe korzyści operacyjne.

Infor zobowiązuje się dostarczać klientom nowoczesne narzędzia do transformacji ich biznesu i przyspieszenia ścieżki do innowacji.