IFS otrzymał tytuł Customers Choice 2023 według Gartner® Peer Insights™ Voice of the Customer wśród dostawców usług chmurowych dla przedsiębiorstw. Firmie przyznano ogólną ocenę 4,5/5, a 91% użytkowników zadeklarowało gotowość polecenia jej produktów.

Raport został opracowany na podstawie opinii użytkowników platformy Gartner Peer Insight Reviews, które przechodzą rygorystyczny proces weryfikacji, aby zapewnić ich pełną autentyczność i wiarygodność. Oto kilka przykładów:

„Najbardziej kompleksowe i elastyczne rozwiązanie ERP na rynku. Produkt IFS w pełni spełnił oczekiwania i okazał się być świetnym wyborem dla naszej firmy. Poleciłbym go wszystkim.” – analityk produktu;

„Elastyczny i przyjemny w użyciu system ERP od IFS. Trzyma się ustalonych reguł i oferuje wiele rozwiązań dla biznesu.” – dyrektor ds. łańcucha dostaw;

„System IFS ERP spisał się znakomicie. Produkt był świetny. Łatwy w użyciu. Dzięki niemu staliśmy się bardziej widoczni. Łatwo przenieśliśmy wszystkie nasze dane.” – menadżer ds. zarządzania danymi;

„Dzięki IFS nasz zespół pracuje bardziej efektywnie i wydajnie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przejścia z wewnętrznie opracowanego, opartego na starego typu interfejsach systemu na pełnowartościowy system ERP IFS. Otrzymujemy pozytywne opinie od wszystkich użytkowników, którzy podkreślają łatwość jego użytkowania. Backendowa baza danych dobrze integruje się z naszym oprogramowaniem Business Intelligence, co poprawia wydajność zespołu.” – dyrektor ds. IT.

W raporcie czytamy, że raport Voice of the Customer stanowi zbiór opinii użytkowników portalu Gartner Peer Insights, który jest cennym źródłem informacji dla osób podejmujących decyzje w obszarze IT. W sposób syntetyczny przedstawia punkt widzenia przedstawicieli branży wraz z ich szczegółowymi opiniami, uzupełniającymi badania ekspertów Gartnera.

Może odgrywać kluczową rolę w procesie zakupowym, bowiem koncentruje się na doświadczeniach bezpośrednich użytkowników wdrażających i wykorzystujących określone rozwiązanie. Raport uwzględnia tylko tych dostawców, którzy otrzymali 20 lub więcej zweryfikowanych i opublikowanych opinii (oraz co najmniej 15 ocen w kategoriach „Funkcjonalność” i „Wsparcie/Dostawa”) w okresie 18 miesięcy wyznaczonym na ich zgłaszanie. Metodologia Gartnera nie uwzględnia opinii partnerów lub klientów firm, które osiągnęły przychody poniżej 50 milionów dolarów.
Gartner podkreśla, że system ERP ma fundamentalne znaczenie dla zarządzania przedsiębiorstwem. IFS posiada obecnie tytuł Customer Choice Gartner Peer Insights w kategorii rozwiązań chmurowych typu ERP dla przedsiębiorstw, których centralnym elementem działalności jest produkcja i sprzedaż towarów.

Jesteśmy ogromnie dumni z uzyskanego przez nas wyróżnienia Wybór Klientów w kategorii rozwiązań chmurowych typu ERP dla przedsiębiorstw produkcyjnych. Wieloletnie doświadczenie IFS w obszarze ERP pozwala nam nieprzerwanie dostarczać elastyczne rozwiązania biznesowe, które otwierają przed naszymi klientami nowe możliwości i pozwalają stale doskonalić swoją działalność. Jesteśmy przekonani, że firma IFS stała się liderem na rynku dzięki swojej solidności, wiarygodności i dążenia do zapewnienie klientom wartości biznesowej na każdym etapie. Dbamy o to, by nasza wiedza branżowa i ekspercka stale się pogłębiała w całym ekosystemie Grupy IFS, który wspólnie tworzymy

Michael Ouissi

Wiceprezes ds. operacyjnych, IFS

IFS ERP jest częścią zintegrowanego, kompleksowego i elastycznego rozwiązania, zapewniającego przedsiębiorstwom szerokie możliwości działania i wsparcie w rozwoju. IFS Cloud ERP pomaga klientom obrócić na swoją korzyść zmieniające się warunki rynkowe poprzez poprawę efektywności, zmniejszenie kosztów, pozyskiwanie nowych danych i informacji, a także poprawę współpracy i efektywności w ramach jednego, zintegrowanego rozwiązania.
Oto najnowsze opinie klientów IFS na temat IFS Cloud ERP:

Kiedy wymiana dotychczasowego oprogramowania ERP stała się nieunikniona, uznaliśmy, że platforma IFS Cloud będzie najlepszym rozwiązaniem. Zależy nam bowiem szczególnie na skutecznym rozwijaniu umiejętności szybkiej adaptacji w zmiennych warunkach rynkowych. Jesteśmy również pewni, że IFS zapewni najwyższej jakości obsługę przez cały długi czas korzystania z platformy IFS Cloud.

Mikko Isotalo

Prezer, Lujabetoni

System IFS ERP jest, mówiąc najkrócej, filarem naszej działalności. Jako firma zajmująca się wierceniami na morzu i obsługująca wiele jednostek mobilnych, mamy do czynienia z najbardziej technicznie wymagającymi warunkami w branży. Potrzebujemy systemu, który zapewni nam możliwość stałego wglądu w realizowane operacje, by skutecznie nimi zarządzać. Dotyczy to zwłaszcza funkcji replikacji danych w przypadku, gdy zasoby lub urządzenia są niedostępne online z powodu warunków pogodowych lub przeprowadzanych na nich operacji technicznych.

 
Svein Bjørnstad

Wiceprezes ds. IT, Dolphin Drilling AS

Raport the 2023 Voice of the Customer for Cloud ERP for Product-Centric Enterprises dostępny jest tutaj.
*Raport zrealizowany na podstawie 96 opinii; stan na dzień 31 grudnia 2022.

Gartner, Voice of the Customer for Cloud ERP for Product-Centric Enterprises, Peer Contributors, 24 lutego 2023.

GARTNER i PEER INSIGHTS są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Gartner, Inc. i/lub powiązanych z nią podmiotów w Stanach Zjednoczonych i w innych krajach, oraz są używane za ich zgodą.   Na treści prezentowane na platformie Gartner Peer Insights składają się opinie indywidualnych użytkowników, wynikające z ich własnych doświadczeń z dostawcami uwzględnionymi na platformie.

Nie powinny one być traktowane jako wiążące stwierdzenia faktów, ani jako opinie firmy Gartner lub podmiotów z nią powiązanych. Gartner nie promuje żadnych dostawców, produktów ani usług przedstawionych w tych treściach, ani nie udziela jakichkolwiek gwarancji, wyrażonych lub dorozumianych, dotyczących tych treści, ich poprawności lub kompletności, w tym jakichkolwiek gwarancji handlowych lub gwarancji przydatności do określonego celu.