IFS Unleashed: Potrzeba innowacji w biznesie oraz budowanie trwałych relacji z klientami są dziś ważniejsze niż kiedykolwiek

Przez lata IFS World Conference cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród klientów, partnerów, analityków oraz przedstawicieli mediów i nie tylko. Znakiem rozpoznawczym spotkań były współpraca, dzielenie się doświadczeniami oraz edukacja i to na pewno nie ulegnie zmianie. Natomiast od ostatniego wydarzenia minęło już trochę czasu, dlatego też IFS zdecydował się na dostosowanie formuły globalnego wydarzenia do bieżących trendów oraz zmianę nazwy na IFS Unleashed.

IFS Unleashed już w październiku 2022

IFS Unleashed to miejsce, które jednoczy przedsiębiorstwa i ekspertów z całego świata, jest świętem innowacyjności oraz globalnego ekosystemu IFS. Konferencja odbędzie się w Miami, w Stanach Zjednoczonych, w dniach 10-14 października 2022 roku. Firmy oraz eksperci zainteresowani udziałem mogą się zarejestrować za pośrednictwem strony IFS Unleashed.  Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania oraz ich możliwości, zaś eksperci będą starać się zainspirować gości wyjątkowymi przykładami rozwoju firm dzięki wykorzystaniu technologii IFS.

Sposób w jaki pracujemy ewoluował, technologia wspierająca nasze życie zawodowe i prywatne wciąż zyskuje na znaczeniu, a potrzeba innowacji w biznesie oraz budowanie trwałych relacji z klientami są dziś ważniejsze niż kiedykolwiek. Dynamiczne zmiany zachodzące na świecie w kontekście prowadzenia i rozwoju przedsiębiorstw oraz obecności innowacyjnych rozwiązań w otaczającej nas rzeczywistości są również odzwierciedleniem podróży, którą przebył IFS. Stąd też pomysł na stworzenie nowej, odświeżonej wersji globalnych spotkań, tym razem pod hasłem IFS Unleashed.

Świat technologii na wyciągnięcie ręki

 

Wraz z uruchomieniem IFS Cloud przekazujemy przedsiębiorstwom platformę wykorzystującą najnowsze innowacje w sposób komponowany, co przynosi im szereg korzyści. Właśnie transformacje naszych produktów, niesamowite przykłady współpracy z klientami oraz innowacje chcemy pokazać naszym aktualnym i przyszłym użytkownikom, a także analitykom oraz przedstawicielom mediów. Inwestycja IFS w nasz najnowszy produkt, połączona z intensywną współpracą z partnerami, a także wsparciem skoncentrowanym na naszych klientach pozwoliły nam stać się firmą, którą teraz jesteśmy

Marek Głazowski

Prezes, IFS Poland & CEE

Świat technologii korporacyjnej często przedstawiany jest w nadmiernie skomplikowany sposób. IFS stawia na jasny i czytelny przekaz – odbiorcy usług zawsze wiedzą jaką technologię kupują, czego mogą po niej oczekiwać, jak jest wdrażana i użytkowana, aby w możliwie najszybszy sposób tworzyć wartość dodaną dla przedsiębiorstw. Głównym założeniem IFS Unleashed jest uwolnienie potencjału firm reprezentowanych przez uczestników konferencji w taki sposób, aby móc wyróżnić się na tle konkurencji i budować długoterminowy sukces.