Firma IFS ponownie zorganizowała wydarzenie poświęcone swoim partnerom i klientom. Tegoroczny IFS Connect to kolejne efektowne podniesienie poprzeczki, czyli konferencja przygotowana od A do Z. Formuła spotkania była na tyle dopracowana, że mało kto odczuwał choć gram zmęczenia.

Wydarzenie dużych nazwisk i ważnych wystąpień

Wydarzenie rozpoczęło się od spotkania o wczesnej porze z mediami, w luźnej, mało formalnej atmosferze. Poza dziennikarzami, obecni byli główni przedstawiciele firmy IFS: Elni Kulmer, President Europe North & Central IFS, Simon Niesler, Chief Revenue Officer IFS, Oliver Pilgerstorfer, Chief Marketing Officer IFS oraz IFS Poland & EE Managing Director Marek Głazowski. Konwersacja dotyczyła m.in. świetnych wyników finansowych firmy mimo niestabilnej sytuacji na rynku, kwestii rozpoznawalności marki czy charakterystyki współprac partnerskich.

Kolejna część spotkania to już duża scena, ważne osobistości i inspirujące wystąpienia. Musimy przyznać, że firma IFS nie zawiodła i na tej płaszczyźnie – wydarzenie zostało doskonale zorganizowane, a przemówienia były możliwe krótkie oraz wartościowe dla publiczności.

Spotkanie IFS Connect otworzył sam Marek Głazowski, który zrobił to przy udziale osoby prowadzącej, a więc Huberta Urbańskiego. Szef polskiego IFS poprowadził ze sceny dwa wywiady – z Simonem Nieslerem i Elni Kulmer. Dyskusja dotyczyła pozycji IFS w regionie, możliwościach, jakie dają systemy firm skandynawskich w biznesie oraz tajemnic efektywności ukrytych w nowoczesnej technologii.

Temat efektywności biznesowej bez ogródek

O efektywności biznesowej i sukcesie powiedziano wiele, gdyż kolejnym tematem okazała się rozmowa z klientami IFS prowadzona przez Dyrektora Customer Success IFS Poland & EE – Tomasza Majcherka. Była to doskonała okazja, aby dowiedzieć się jak rozwiązania IFS usprawniają funkcjonowanie wielu firm. Wojciech Sipak, CIO w firmie Ampol-Merol, opowiadał m.in. jak wiele technologii dziś istnieje np. w sektorze rolnictwa. Po krótkiej przerwie rozpoczęły się rozmowy, które skupione były głównie na oferowanych przez IFS produktach. Omówiono m.in. jakość systemów ERP, EAM i FSM w procesach biznesowych.

Partnerzy i klienci firmy IFS

W kolejnym panelu, IFS oddał głos swoim klientom i partnerom. Dzięki temu, każdy z obecnych mógł dowiedzieć się jak wygląda przepływ wiedzy, doświadczenia i rozwiązań od producenta systemu, przez partnera, aż po klienta, który korzysta z dostarczonych mu narzędzi.

Gość specjalny i IFS Business Transformation Awards

Do zbudowania panującej atmosfery, z pewnością włączył się gość specjalny – generał Roman Polko. W jego zawodzie, podobnie jak w biznesie, kluczowa jest praca zespołowa – i  od tej koncepcji rozpoczął swoje wystąpienie, które zainspirowało większość obecnych. Wieczorem firma IFS przygotowała przyjęcie z nagrodami IFS Business Transformation Awards. Wśród wyróżnionych pojawiły się firmy, które tworzą nowe ścieżki sukcesu i odważnie wdrażają zmiany wspólnie z IFS. Nagrody zostały rozdane łącznie w 5 kategoriach.