Firma SAP ogłosiła wprowadzenie na rynek GROW with SAP – nowej oferty pomagającej przedsiębiorstwom średniej wielkości wykorzystać pełne możliwości ERP w chmurze, czyli szybszego działania, większej przewidywalności oraz ciągłego dostępu do innowacji. Klienci decydujący się na transformację cyfrową w modelu GROW with SAP otrzymują dostęp do narzędzi, które napędzają światowych liderów wielu branż, a jednocześnie korzystają z szybkiego wdrożenia i łatwych aktualizacji oprogramowania.

Rozwiązania SAP od lat zapewniają naszym Klientom, liderom w najróżniejszych branżach, przekrojowe wparcie procesów biznesowych, ich optymalizację i automatyzację oraz pełną transparentność biznesu. Z GROW with SAP idziemy o krok dalej, odpowiadając na potrzeby dynamicznie rosnących firm średniej wielkości. W szybko zmieniającym się otoczeniu, w jakim przyszło nam dzisiaj funkcjonować, prężnie rozwijające się firmy potrzebują narzędzi, które oferują jasno określone i wystandaryzowane najlepsze praktyki, i jednocześnie są proste do wdrożenia, łatwe w utrzymaniu i z przewidywalnym kosztem. Rozumiemy tę potrzebę i właśnie to oferujemy w ramach GROW with SAP

Dorota Zaremba

Wiceprezes, SAP Polska

Od 50 lat firma SAP współpracuje z klientami z każdej branży i wykorzystuje tę wiedzę do tworzenia zestawów najlepszych praktyk i projektowania efektywnych procesów dopasowanych do różnych potrzeb przedsiębiorstw. W ramach GROW with SAP, firma SAP dostarcza wstępnie skonfigurowane procesy cyfrowe zbudowane w oparciu o najlepsze praktyki branżowe, które średniej wielkości firmy mogą natychmiast wykorzystać.

Oferta GROW with SAP łączy system SAP S/4HANA Cloud, public edition z usługami szybkiego wdrożenia, globalną społecznością ekspertów oraz bezpłatnymi zasobami edukacyjnymi. Klienci w ciągu czterech tygodni otrzymują wstępnie skonfigurowany przez SAP nowoczesny system ERP w chmurze, na którym już mogą pracować i który dalej mogą rozwijać. Wbudowane funkcje sztucznej inteligencji i automatyzacji sprawiają, że klienci szybko dostrzegają rezultaty wdrożonych rozwiązań.

Firmy średniej wielkości potrzebują rozwiązania technologicznego, które będzie odpowiadało ich ścieżce wzrostu i skalowało się wraz z rozwojem ich biznesu. Często mają również potrzebę integracji z innymi narzędziami cyfrowymi. GROW with SAP obejmuje również SAP Business Technology Platform – klienci mogą więc definiować własne procesy w chmurze w oparciu o rozwiązanie SAP Build.

Dzięki niemu użytkownicy biznesowi mogą tworzyć aplikacje korporacyjne, automatyzować procesy i projektować strony biznesowe bez pisania kodu, co jest ważnym atutem dla osób znajdujących się najbliżej biznesu.

Dzięki GROW with SAP, SAP lepiej dopasowuje się do wymagań biznesowych i technologicznych firm średniej wielkości, które szukają rozwiązania ERP w chmurze. Ta oferta zapewnia wielu organizacjom dostęp do najlepszych praktyk rynkowych, bazujących na wieloletnim doświadczeniu i liderskiej pozycji SAP w rozwoju rozwiązań ERP w chmurze

Mickey North Rizza

Wiceprezes ds. oprogramowania dla przedsiębiorstw, IDC

Globalny ekosystem partnerów SAP będzie również współpracował z klientami w zakresie GROW with SAP. Klienci mogą mieć pewność, że grono odpowiednio wykwalifikowanych partnerów wesprze ich transformację cyfrową.