Gościem odcinka był Mariusz Bławat, Prezes Zarządu Graffiti.ERP – polskiego dostawcy oprogramowania z 25 letnim doświadczeniem w branży. Dostarczane przez firmę rozwiązania cechuje niespotykana elastyczność i możliwość dostosowania do nawet najbardziej skomplikowanych procesów, czego skutkiem są setki zadowolonych klientów. 

W trakcie inspirującej rozmowy z Mariuszem, ujawnione zostały liczne ciekawostki związane z rozwojem branży ERP przez ostatnie 2,5 dekady. Jak zdradza prezes Graffiti.ERP, dynamika zmian w tej dziedzinie była niebywała, a stawka – coraz wyższa.

Dowiedzieliśmy się również o inspiracjach, które doprowadziły do założenia Graffiti.ERP. Wizja stworzenia oprogramowania, które będzie się wyróżniać na rynku swoją unikalnością i możliwością dostosowania do potrzeb klienta, stała się motorem napędowym dla działania firmy. Wyzwania technologiczne, zmieniający się rynek oraz potrzeba zdobycia zaufania klientów – te aspekty niejednokrotnie stanowiły duże przeszkody. Niemniej jednak, dzięki determinacji zespołu, firma nie tylko przetrwała, ale i rozwinęła się

Podcast obfituje również w liczne anegdoty z historii firmy, które przyczyniły się do jej sukcesu. Mariusz podzielił się swoimi przemyśleniami na temat kamieni milowych w rozwoju Graffiti.ERP, jak choćby momenty zdobycia pierwszych kluczowych klientów czy realizacji najbardziej ambitnych projektów. Podczas rozmowy nie mogło zabraknąć także pytań dotyczących Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF). Mariusz zdradził nam, jakie obawy mają klienci wobec nowelizacji, ale przede wszystkim, jak Graffiti.ERP pomaga im je przezwyciężyć.

Ten odcinek podcastu to prawdziwa gratka dla każdego, kto interesuje się branżą ERP, prowadzi firmę lub po prostu chce zrozumieć, jak działa nowoczesny biznes.

Serdecznie zapraszamy do odsłuchania!