W naszym najnowszym odcinku podcastu, gdzie gościmy Tomasza Mamysa z firmy Symfonia.

Trzy magiczne litery: ERP. Rozmawiamy z Tomaszem o tym, czym jest system ERP, jak wpływa na działanie firmy i czy warto w niego inwestować. Czy ERP to tylko technologiczne gadżet dla działu IT, czy może potężne narzędzie wspierające pracę całego przedsiębiorstwa? Jakie są koszty związane z wdrożeniem i utrzymaniem takiego systemu?

Czas to pieniądz. Tomasz udziela praktycznych porad dotyczących planowania i wdrożenia systemu ERP. Kiedy jest najlepszy moment na zmianę lub wdrożenie nowego systemu? Czy możliwe jest wdrożenie systemu ERP w ciągu roku? Jeśli tak, to kiedy powinniśmy zacząć taki proces? Czy nowy system musi zawsze zaczynać działanie od stycznia, a jeśli nie, to jak długo możemy opóźnić ten moment?

Procesy i projekt. W ostatniej części naszej rozmowy, Tomasz dzieli się swoim doświadczeniem w zarządzaniu projektami wdrożeniowymi. Omawiamy, dlaczego firmy decydują się na zmianę działających systemów, jak wybrać i przygotować się do wdrożenia nowego rozwiązania oraz jak skutecznie zarządzać projektem wdrożeniowym.