Serdecznie zapraszamy na bezpłatny webinar „ERP dla firmy produkcyjnej w 2023 roku”, który odbędzie się 24 listopada 2022, o godz. 10:00.

System ERP dla produkcji jest specjalnie zaprojektowany zapewniając zaawansowaną funkcjonalność dla specyficznych potrzeb tych firm. Taki system ERP integruje podstawowe procesy biznesowe z procesami produkcyjnymi, które zapewniają pełną widoczność i kontrolę nad działalnością produkcyjną. Ale też przewidują ryzyko i zapobiegają mu. Co więcej takie ERP zawsze zgodny z wymogami regulacyjnymi.

Firmy produkcyjne potrzebują ERP z funkcjami i możliwościami specyficznymi dla branży, żeby zarządzać i automatyzować. Ale też śledzić, współpracować i łączyć każdy etap dynamicznego procesu produkcyjnego, od otrzymania zamówienia klienta do wysyłki tego zamówienia.

Jak ERP pomaga w firmie produkcyjnej?

Poniżej przykłady jak pomaga ERP w produkcji:

 • Zarządzanie zapasami: ERP może działać jako scentralizowany zasób do śledzenia zapasów, analizy danych i strategii uzupełniania tych zapasów.
 • Łańcuch dostaw: ERP zapewnia widoczność i organizację do śledzenia wydajności dostawców. Może czerpać z danych ze źródeł wewnętrznych i zewnętrznych tak, żeby pomóc w bardziej wydajnym planowaniu i zarządzaniu łańcuchem dostaw.
 • Konserwacja: Oprogramowanie ERP dla produkcji ułatwia skuteczną konserwację poprzez centralizację planowania, wystawiania zleceń i zarządzania zleceniami pracy. A także umożliwia wydajne śledzenie i analizę danych, żeby poprawić efektywności konserwacji.
 • Śledzenie wydajności sprzętu: moduły ERP mogą przechowywać, śledzić i analizować dane dotyczące wydajności sprzętu z czujników i raportów. Dzięki temu umożliwiają świadomą, proaktywną i ukierunkowaną konserwację.
 • Zapewnienie jakości: oprogramowanie do planowania zasobów przedsiębiorstwa śledzi wyniki kontroli jakości, zbiera dane, które odgrywają ogromną rolę we wczesnej identyfikacji potrzeb konserwacyjnych.
 • Zakupy: Dzięki systemowi ERP zapotrzebowanie i zakupy są zaplanowane, dlatego na bieżąco zamawiasz zgodnie z zapotrzebowaniem istotnych obszarów działalności.
 • HR: Oprócz operacji produkcyjnych i wsparcia, ERP wykorzystywane jest przez dział HR, który ma wgląd w wydajność pracowników czy śledzi cele.

A to tylko proste przykłady wykorzystania systemu ERP dla firm produkcyjnych. Dlatego serdecznie zapraszamy na nasze bezpłatne wydarzenie on-line już 24 listopada o godz. 10:00. Dowiedzą się Państwo o tym jak i co powienien zawierać taki system zgodnie z trendami na 2023 rok.

Agenda webinara

Eksperci – Radosław Gubała i Marek Mac podczas tego spotkania on-line opowiedzą między innymi o:

 • Koncepcji tworzenia oprogramowania ERP bazującej na zarządzaniu produkcją .
 • On-premis czy chmura? Jaki rodzaj współpracy wybrać w nadchodzącym roku?
 • 
Co powinien posiadać system ERP dla produkcji
?
 • Czy wielkość takiej firmy ma znaczenie przy wyborze ERP?
 • 
Czy wdrożenie systemu dla firmy produkcyjnej musi być długim procesem?
ZAPRASZAMY!
*liczba miejsc ograniczona do 30 uczestników.
ZAPISZ SIĘ JUŻ DZISIAJ I ZAREZERWUJ SOBIE MIEJSCE!
Kliknij w baner i zapisz się bezpłatnie!

 

webinar KSeF