Czy wiesz, że tylko 29,3% firm z branży handlowej może pochwalić się dostarczaniem większości zamówień do klientów, już na następny dzień po ich złożeniu? To jeden z wielu wniosków, których dostarczyło nam badanie „Efektywność działania polskich firm handlowych”. Dane nie napawają optymizmem, dlatego tym bardziej, warto wiedzieć, nad czym pracować, by tę sytuację poprawić. W jaki sposób kontrolować koszty i marże w firmie handlowej? Jak technologia może pomóc w istotnym przyspieszeniu realizacji zamówień? Jakie wyzwania czekają firmy handlowe w najbliższej przyszłości? W jaki sposób przedsiębiorcy mogą się na nie przygotować?

Na te i wiele innych pytań związanych z poprawą efektywności firm handlowych odpowiedzą zaproszeni eksperci podczas webinaru „Efektywna firma handlowa, czyli jaka?”, który odbędzie się 19.03.2024 o godzinie 13:00.

Odkryj sekrety efektywności polskich firm handlowych

O tym, jak poprawić efektywność w firmie handlowej, w jaki sposób przygotować działania strategiczne i przygotować się na wyzwania kolejnych lat porozmawiają eksperci: Marek Kich (CEO Satisfly), Krzysztof Wieczorek (Logistics, warehouse, WMS & ERP processes consultant), Piotr Susz (CEO Locura Consulting) i Wojciech Nowak (Partner Zarządzający w Sente). Webinar, na który serdecznie zapraszamy, odbędzie się już 19.03.2024 o godzinie 13:00.

Genezą, jaka stoi za organizacją naszego webinaru, jest przeprowadzone przez nas wcześniej badanie „Efektywność działania polskich firm handlowych”. Jego wyniki, pokazały nam, że w tym zakresie istnieje duże pole do wdrażania usprawnień i modyfikacji sposobu działania. Zrealizowane badanie pomogło nam poznać stan faktyczny. Co natomiast zrobić, by było lepiej?

Odpowiedzi na to i wiele innych pytań związanych z poprawą efektywności w firmach z branży handlowej udzielą zaproszeni przez nas eksperci-praktycy, związani na co dzień z obszarami zarządzania, sprzedaży, marketingu i optymalizacji procesów.

O tym, jak poprawić efektywność operacyjną w przedsiębiorstwie handlowym opowiedzą eksperci już 19.03.2024 o godzinie 13:00:

Marek Kich (CEO Satisfly)

Krzysztof Wieczorek (Logistics, warehouse, WMS & ERP processes consultant)

Piotr Susz (CEO Locura Consulting)

Wojciech Nowak (Partner Zarządzający w Sente).

Zapisz się na webinar już dziś i zrób pierwszy krok do zwiększenia efektywności swojej firmy handlowej >> https://ubld.cc/9rcfi