Jakie wyzwania biznesowe najczęściej napotykają przedsiębiorstwa z branży produkcji mebli? Jak systemy ERP może wesprzeć optymalna zarządzanie surowcem i redukowanie powstawania strat? W jaki sposób sprawnie zarządzać planowaniem procesów produkcyjnych z uwzględnieniem materiałów o dużym współczynniku zmienności uzyskanego półproduktu?

 

Na te i wiele innych istotnych pytań związanych z wykorzystaniem ERP w obliczu radzenia sobie z biznesowymi wyzwaniami w branży produkcji mebli odpowie ekspert, Damian Dziuba, Architekt rozwiązań IT. Spotkanie w formie webinaru odbędzie się 7 marca o godzinie 11:00.

 

Architekt rozwiązań IT odpowie na pytania dotyczące roli systemów ERP w radzeniu sobie z wyzwaniami w firmach z branży produkcji meblarskiej

Marnotrawienie surowca, konieczność bezbłędnego planowania procesu produkcji i zachowania jego ciągłości – to tylko kilka z wielu wyzwań, które są codziennością przedsiębiorców w branży produkcji meblarskiej. Jak sobie z nimi radzić? W jaki sposób okiełznać je tak, by wyprzedzić konkurencję i odnieść konkretne korzyści?

 

Swoją wiedzą dotyczącą biznesowych wyzwań i sposobów radzenia sobie z nimi z pomocą systemów ERP w branży produkcji meblarskiej już 7 marca o godzinie 11:00 podzieli się:

 

 

Zarejestruj się na webinar >> https://ubld.cc/l48bk

Architekt rozwiązań wspierających zarządzanie produkcją. Brał udział w projektach cyfrowej transformacji dla liderów branży obróbki metalu, produkcji zestawów medycznych, produkcji mebli, węzłów ciepłowniczych, olejów oraz automotive. W swojej pracy łączy umiejętności techniczne i programistyczne z głębokim zrozumieniem potrzeb biznesowych – dzięki temu skutecznie doradza klientom najlepsze rozwiązania ich wyzwań biznesowych oraz umiejętnie odzwierciedla je w architekturze rozwiązań IT. W Sente od 2010 roku. Wcześniej w swojej karierze zawodowej zajmował się m.in. rozwojem platformy e-learningowej języków obcych.

Damian Dziuba

Kierownik zespołu programistów aplikacji biznesowych, SENTE