macrologic ERP

macrologic ERP

Procesowy system ERP, który umożliwia definiowanie procesów biznesowych i zarządzania firmą na ich podstawie. W nowoczesny sposób automatyzuje procesy w organizacji w oparciu o obiegi dokumentów.
(1 Głosy)
4 /5 (1 Głosy)
Koszt
Rozmiar firmy
S
M
L
Technologia
Platforma

Informacje podstawowe

Procesowy system ERP dla średnich i dużych firm. Umożliwia kompleksowe zarządzanie współczesnym przedsiębiorstwem w kluczowych obszarach działania firmy jak sprzedaż i logistyka, finanse i księgowość, produkcja, kadry i płace, zarządzanie zasobami ludzkimi.

System Merit ERP dostępny jest w modelu chmurowym i wersji „on-premise”. Oferuje użytkownikom wygodny w użyciu interfejs oraz rozbudowane możliwości analizy danych. Wspiera funkcje zarządcze, udostępniając szereg konfigurowalnych dashboard’ów menedżerskich. Zawiera rozbudowane narzędzia controllingowe, takie jak analiza marż.

Merit ERP skutecznie wspiera koncepcję cyfryzacji przedsiębiorstw. Realizuje ideę „paperless”, umożliwiając automatyzację wybranych procesów w organizacji. Oferuje rozwiązania (Portal HR oraz Businesslink by Asseco) do elektronicznej wymiany dokumentów w obszarach finansowych i sprzedażowych oraz w procesach zarządczych realizowanych w odniesieniu do pracowników. Dodatkowo, umożliwia zastosowanie podpisu elektronicznego.

System Merit ERP bazując na autorskim silniku Genius by Asseco stosuje algorytmy sztucznej inteligencji. Oferuje szereg inteligentnych funkcjonalności, takich jak asystent użytkownika, system powiadomień czy dostosowanie interfejsu.

Merit umożliwia pracę „Anywhere”, czyli w dowolnym miejscu i czasie oraz na dowolnym urządzeniu. Wspiera użytkowników wszędzie tam, gdzie akurat wykonują swoje zadania służbowe, mając do dyspozycji usprawnienia komunikacji z innymi pracownikami, system powiadomień linkujący do miejsc i danych w systemie oraz funkcje analityczne na wyciągnięcie ręki.

System jest stale i systematycznie rozbudowywany funkcjonalnie oraz na bieżąco aktualizowany do zmieniających się przepisów prawa.

Moduły

 • Finanse i Księgowość
 • HR
 • Logistyka i Sprzedaż
 • Produkcja
 • Controlling
 • Analiza Biznesowa
 • Analiza Marży IV
 • Obieg Dokumentów

Specjalizacje

Budownicza Elektronika Metalurgiczna Produkcyjna

Dostawcy systemu

Case study

Galeria systemu

Rozwiązanie

Wybrani klienci

chemnovatic
danstoker
logo_referencje1
logo_referencje3
logo_referencje5
totalizator-1

Wydarzenia związane z macrologic ERP

Materiały do pobrania

Artykuły

Opinie o macrologic ERP

Komentarze Zostaw swoją ocenę
Sortuj po :

Bądź pierwszy i zostaw komentarz

/ 5
Verified
{{{ review.rating_title }}}
{{{review.rating_comment | nl2br}}}

This review has no replies yet.

Avatar
Show more
Show more
{{ pageNumber+1 }}
Zostaw swoją ocenę

Firmy wdrożeniowe

Szukasz dostawcy systemu ERP

Newsletter

Newsletter myERP

Najnowsza opinia o Firmie

 • {{{ review.rating_post_title }}}
  {{{ review.rating_title }}}

  {{{review.rating_comment | sstr | nl2br}}}

  Pokaż

Aktualne tematy na forum

PIT- 11

Ostatnie komentarze

Śledź nas na Instagramie

instagram, erp, erpeusz