RamBase_Logo

Specjalista / Specjalistka ds. Lead Generation

Cała Polska
B2B
10000 - 20000 PLN
Firma
Doświadczenie
Pracownicy
75
Poziom
Specialista
Dodano
1 rok temu

Wymagane umiejętności

Posiadane umiejętności

Znajomość CRM
Umiejętność sprzedaży
Znajomość rynku
Sprzedaż usługi na rynku produkcyjnym

Opis oferty

Poszukujemy do naszego zespołu ekspertów w generowaniu leadów oraz Specjalistów Telesales do projektów / wendorów technologicznych IT firm, które wchodzą na rynek polski z Niemiec, Norwegii oraz Japonii chcących pozyskać klientów z sektora produkcyjnego.

Twój zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych leadów sprzedażowych oraz kwalifikacja potencjalnych klientów
  • Nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami i umawianie spotkań handlowych
  • Kompleksowe przeprowadzanie procesów sprzedażowych na każdym etapie sprzedaży
  • Dopasowywanie odpowiednich rozwiązań do potrzeb klientów
  • Budowanie silnych i trwałych relacji z klientami, koncentrujących się na rozwiązaniach odpowiadających specyfice firmy
  • Zrozumienie sprzedawanej usługi i potrzeb odbiorców, w celu efektywnego stosowania tej wiedzy w relacjach z klientami
  • Udział w spotkaniach handlowych u boku naszych doświadczonych managerów
  • Samodzielna realizacja wyznaczonych celów z wykorzystaniem pakietu narzędzi wspomagających pracę działu sprzedaży
  • Analiza wyników i wdrażanie nowych pomysłów
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania:

  • Co najmniej 2-3 lata doświadczenia na odpowiednim lub podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w sprzedaży do klientów biznesowych (telefoniczne)
  • Sprzedaż usług w branży produkcyjnej
  • Umiejętność budowania długotrwałych relacji z klientami
  • Znajomość CRM i obsługa tego typu narzędzi w swojej dotychczasowej pracy
  • Pasja i umiejętność sprzedaży i negocjacji
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i rozwiązywania problemów zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Proaktywna postawa i umiejętność pracy w dynamicznym i zmieniającym się środowisku.

Dodatkowo doceniamy:

  • Pozytywne nastawienie do życia, chęć nauki i podnoszenia swoich kompetencji
  • Wysoką kulturę osobistą, kreatywność i nieszablonowy sposób myślenia
  • Swobodne posługiwanie się językiem angielskim

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o B2B, możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym i prowizyjnym
  • Wysoka dynamika pracy w środowisku otwartym na zmiany
  • Kontakt z najnowszymi innowacyjnymi technologiami IT i eCommerce
  • Ciekawa i pełna wyzwań praca w międzynarodowym i międzykulturowym środowisku
  • Możliwość rozwoju, wsparcie zespołu, szkolenia i warsztaty
  • Możliwości długoterminowej współpracy przy różnych projektach i realny wpływ na rozwój firmy.

Spotkajmy się, by porozmawiać o naszej współpracy!  Swoją kandydaturę prześlij poprzez przycisk APLIKUJ, lub wyślij na maila career@growmatica.com

Przejdź do profilu firmy
Zostaniesz przeniesiony na stronę rekrutacji

Poznaj kandydata

Jak to działa:
  1. Jeśli jestescie Państwo zainteresowani ofertą kandydata, to prosimy o kontakt wysyłając maila na adres: kontakt@myerp.pl.
  2. Wysyłamy maila do kandydata z informacją o Państwa zainteresowaniu.
  3. Jeśli kandydat będzie zainteresowany, to przekażemy Państwu dane kontaktowe kandydata.
Nie przechowujemy danych oraz CV kandydatów.

Firmy wdrożeniowe

Szukasz dostawcy systemu ERP