Simple-Logo

Projektant/Programista ERP

Katowice, Warszawa
B2B, Umowa o pracę
Negocjuj PLN
Doświadczenie
Pracownicy
250
Poziom
Junior
Dodano
12 miesięcy temu

Wymagane umiejętności

Posiadane umiejętności

MSSQL
C#
PowerBuilder

Opis oferty

Twój zakres obowiązków:

  • Tworzenie nowych modułów systemu klasy ERP
  • Projektowanie i budowanie rozwiązań klient-serwer opartych o: MSSQL, NET, PowerBuilder
  • Współpraca z innymi zespołami w zakresie realizacji potrzeb klienta

Nasze wymagania:

  • Praktyczna znajomość relacyjnych baz danych (preferowane doświadczenie w zakresie MSSQL)
  • Znajomość języka C#
  • Znajomość środowiska PowerBuilder będzie dodatkowym atutem
  • Praktyczna znajomość języka angielskiego, co najmniej na poziomie rozumienia dokumentacji
Przejdź do profilu firmy
Zostaniesz przeniesiony na stronę rekrutacji

Poznaj kandydata

Jak to działa:
  1. Jeśli jestescie Państwo zainteresowani ofertą kandydata, to prosimy o kontakt wysyłając maila na adres: kontakt@myerp.pl.
  2. Wysyłamy maila do kandydata z informacją o Państwa zainteresowaniu.
  3. Jeśli kandydat będzie zainteresowany, to przekażemy Państwu dane kontaktowe kandydata.
Nie przechowujemy danych oraz CV kandydatów.

Firmy wdrożeniowe

Szukasz dostawcy systemu ERP