InfoConsulting-2

Konsultant Serwisowy IFS Applications (kadry i płace)

Kraków, Poznań, Warszawa
B2B, Umowa o pracę
Negocjuj PLN
Doświadczenie
Pracownicy
200
Poziom
Mid
Dodano
1 rok temu

Wymagane umiejętności

Posiadane umiejętności

Znajomość zagadnień kadrowo-płacowych
Język angielski
Analityczne myślenie
SQL/PL SQL

Opis oferty

Kluczowe zadania:

  • Aktywne poszukiwanie rozwiązań w odpowiedzi na zgłoszone przez użytkowników błędy
  • Rozwiązywanie zgłoszonych problemów modułu kadry i płace systemu IFS Applications
  • Przygotowanie poprawek, odpowiedniej parametryzacji oraz personalizacji systemu IFS Applications
  • Wsparcie użytkowników systemu poprzez udzielanie konsultacji
  • Budowanie dobrych relacji z obsługiwanymi klientami
  • Szkolenia użytkowników w zakresie obsługi systemu oraz tworzenie instrukcji
  • Opracowanie dokumentacji serwisowej

Od Kandydatów/Kandydatek oczekujemy:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w serwisowaniu lub wdrażaniu systemów klasy ERP
  • Dobrej znajomości zagadnień kadrowo-płacowych tj.: rejestracja danych kadrowych, naliczanie i księgowanie wynagrodzeń, rozliczanie czasu pracy, definiowanie składników płacowych, prawa pracy
  • Wykształcenia wyższego lub ostatnie lata studiów
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Umiejętności analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów
  • Umiejętności pracy w zespole, komunikatywności i orientacji na potrzeby klientów
  • Samodzielności i inicjatywy w działaniu, zaangażowania i gotowości do przejmowania odpowiedzialności
  • Mile widziana podstawowa znajomość relacyjnych baz danych i języka SQL

Oferujemy:

  • Współpracę opartą na indywidualnych preferencjach (umowa o pracę, B2B)
  • Prywatną opiekę medyczną oraz program dodatkowych świadczeń pracowniczych z zakresu sportu i rekreacji
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, dopasowane do ścieżki kariery oraz prowadzonych projektów
  • Dużą samodzielność działania w ramach prowadzonych projektów oraz ambitne wyzwania zawodowe
  • Możliwość udziału w projektach polskich oraz międzynarodowych
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, partnerskie podejście do współpracy, bez korporacyjnej atmosfery
  • Orientację na work-life balance – elastyczne lub stałe godziny pracy, praca zdalna – porozmawiajmy o tym, co preferujesz

Więcej informacji o tym, jak się u nas pracuje znajdziesz na naszym profilu na LinkedIn, zapraszamy! 🙂

Nie zwlekaj, wyślij CV!

Przejdź do profilu firmy
Zostaniesz przeniesiony na stronę rekrutacji

Poznaj kandydata

Jak to działa:
  1. Jeśli jestescie Państwo zainteresowani ofertą kandydata, to prosimy o kontakt wysyłając maila na adres: kontakt@myerp.pl.
  2. Wysyłamy maila do kandydata z informacją o Państwa zainteresowaniu.
  3. Jeśli kandydat będzie zainteresowany, to przekażemy Państwu dane kontaktowe kandydata.
Nie przechowujemy danych oraz CV kandydatów.

Firmy wdrożeniowe

Szukasz dostawcy systemu ERP