InfoConsulting-2

Konsultant ds. wdrożeń systemu IFS Applications

Cała Polska
B2B, Umowa o pracę
Negocjuj PLN
Doświadczenie
Pracownicy
200
Poziom
Mid
Dodano
1 rok temu

Wymagane umiejętności

Posiadane umiejętności

Znajomość ERP
Język angielski
Znajomość procesów biznesowych
SQL/PL SQL

Opis oferty

Kluczowe zadania:

  • Samodzielna realizacja projektów wdrożeniowych (w kraju i za granicą) systemu IFS Applications w wybranym obszarze
  • Analiza procesów biznesowych i oczekiwań klientów oraz ich odwzorowanie w systemie IFS Applications
  • Analiza incydentów i błędów w oprogramowaniu ERP Klienta
  • Przygotowanie poprawek i/lub odpowiedniej parametryzacji systemu
  • Prowadzanie szkoleń i warsztatów dla użytkowników systemu
  • Przygotowywanie dokumentacji oraz scenariuszy testowych
  • Wsparcie użytkowników końcowych oraz udzielanie konsultacji
  • Udział w projektach rozwojowych oraz testach nowych funkcjonalności
  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta

Idealny kandydat:

  • Posiada minimum 3 lata doświadczeniawe wdrażaniu i/lub serwisowaniu systemu klasy ERP takiego jak: IFS Applications, SAP, Microsoft Dynamics
  • Bardzo dobrze zna procesy biznesowe w wybranym obszarze
  • Zna język angielski na poziomie B2
  • Jest gotowy do odbywania podróży służbowych na terenie Polski
  • Posiada umiejętność analitycznego myślenia i zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy
  • Jest komunikatywny, zorientowany na potrzeby klientów
  • Jest odpowiedzialny, sumienny i zaangażowany
  • Mile widziana będzie znajomość Custom Objects i języka PL/SQL

Możliwość wyboru specjalizacji w obszarach:

  • Zagadnień dystrybucyjnych: magazyn (gospodarka magazynowa), sprzedaż, zakupy, CRM, B2B, EDI
  • Zagadnień produkcyjnych: standardy produkcji, zlecenia produkcyjne, MRP, koszty, MES, plan główny, remonty i utrzymanie ruchu
  • Zagadnień finansowych: księgowanie, faktury zakupu oraz sprzedaży, środki trwałe, raporty, sprawozdania finansowe, rozliczenie kosztów
  • Zagadnień kadrowo – płacowych: definiowanie składników płacowych, naliczanie płac, rozliczanie czasu pracy, księgowanie wynagrodzeń, administracja kadrowa, definiowanie uprawnień i struktur, raportowanie ZUS i PIT

Oferujemy:

  • Współpracę opartą na indywidualnych preferencjach (umowa o pracę, B2B)
  • Prywatną opiekę medyczną oraz program dodatkowych świadczeń pracowniczych z zakresu sportu i rekreacji
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, dopasowane do ścieżki kariery oraz prowadzonych projektów
  • Dużą samodzielność działania w ramach prowadzonych projektów oraz ambitne wyzwania zawodowe
  • Możliwość udziału w projektach polskich oraz międzynarodowych
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, partnerskie podejście do współpracy, bez korporacyjnej atmosfery
  • Profesjonalną i komfortową organizację delegacji służbowych
  • Orientację na work-life balance – elastyczne lub stałe godziny pracy, praca zdalna – porozmawiajmy o tym, co preferujesz

Więcej informacji o tym, jak się u nas pracuje znajdziesz na naszym profilu na LinkedIn, zapraszamy! 🙂

Nie zwlekaj, wyślij CV!

Przejdź do profilu firmy
Zostaniesz przeniesiony na stronę rekrutacji

Poznaj kandydata

Jak to działa:
  1. Jeśli jestescie Państwo zainteresowani ofertą kandydata, to prosimy o kontakt wysyłając maila na adres: kontakt@myerp.pl.
  2. Wysyłamy maila do kandydata z informacją o Państwa zainteresowaniu.
  3. Jeśli kandydat będzie zainteresowany, to przekażemy Państwu dane kontaktowe kandydata.
Nie przechowujemy danych oraz CV kandydatów.

Firmy wdrożeniowe

Szukasz dostawcy systemu ERP